IYEM Sundugu Egitimlerle 2016 Yilinda da Sektörü Bilinçlendirmeye Devam Ediyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

IYEM Sundugu Egitimlerle 2016 Yilinda da Sektörü Bilinçlendirmeye Devam Ediyor

Izocam Yalitim Egitim Merkezi (IYEM), Subat ayi itibariyle 2016 yili egitimlerine basliyor. Dogru yalitim uygulamalarina yönelik verilen egitimler, sektörün bilinçlenmesine de katki sagliyor. Iyem kuruldugu günden bu yana 20 bin insaat, yalitim ve tesisat sektörü temsilcisine yaklasik 44 bin adam/saat egitim veren IYEM, yil boyu egitim programini sürdürecek.

Sundugu egitimlerle sektör gelisimine katkida bulunan IYEM, yeni yil egitimlerine Subat ayi itibariyle basliyor. Konusunda deneyimli 41 uzman tarafindan ücretsiz olarak verilen egitimler 08 Subat – 28 Subat tarihleri arasinda gerçeklestirilecek. Bugüne kadar 20 bin kisiye yaklasik 44 bin adam/saat egitim olanagi sunan IYEM’de süreci basariyla tamamlayan katilimcilar “Yalitim Uzmani Sertifikasi” almaya hak kazaniyor.
 

2016 yilinin ilk egitim takviminde Konutlarda ve Sanayide Isi Yalitimi ve Enerji Tasarrufu, Sanayi Çati ve Cephelerinde Yalitim, Klima Levhasi Egitimi, Türkiye Yangindan Korunma Yönetmeligi ve Uygulamalari, TS-825 Binalarda Isi Yalitim Kurallari, Kurumsal Baglilik ve Etkili Iletisim Becerileri, Takim Çalismasi ve Zaman Yönetimi ile Is Sagligi ve Güvenligi konulari islenecek.
 

Yalitimda kullanilan malzemelerin seçimi ve uygulamasi verimlilige direkt etki eden faktörler arasinda yer aliyor. Yanlis uygulamalar ile olasi bir yangin durumunda can ve mal kayiplarinin artmasina, binalarda yüksek enerji sarfiyatina, duvarlarin ses geçirgenligi nedeniyle gürültü kirliligine neden oluyor. Deneme- yanilma yöntemleriyle gerçeklestirilen uygulamalar genellikle basarisizlikla sonuçlaniyor. Kaliteli isi, ses, yangin ve su yalitim uygulamalarinda en etkili ve önemli unsur çalisanlari sürekli egitmekten geçiyor.
 

Dogru, gerekli, uygun ve yeterli egitimi zamaninda gerçeklestirerek, bilgiyi iletmek, paylasmak, yaymak ve yenilikleri tanitmak üzere kurulan IYEM, ülkemizde yalitim, insaat ve tesisat gibi birçok sektörün gelisimine de hizmet veriyor.

 

08-12 Subat 2016 – Konutlarda ve Sanayide Isi Yalitimi ve Enerji Tasarrufu
15-16Subat 2016 – Sanayi Çati ve Cephelerinde Yalitim
17 Subat 2016 – Prefabrik Klima Kanallari
18 – 19 Subat 2016 – Türkiye Yangindan Korunma Yönetmeligi ve Uygulamalari
22 – 24 Subat 2016 – TS-825 Binalarda Isi Yalitim Kurallari
25 Subat 2016 – Kurumsal Baglilik ve Etkili Iletisim Becerileri
26 Subat 2016 – Takim Çalismasi ve Zaman Yönetimi
29 Subat 2016 – Is Sagligi ve Güvenligi
 

2016 yili egitim programi detaylari ve katilim kaydi için: www.iyem.com.tr

IYEM Sundugu Egitimlerle 2016 Yilinda da Sektörü Bilinçlendirmeye Devam Ediyor