Izocam Genel Müdürü Nuri Bulut Yapisektörünün“En Iyi Performans Gösteren CEO”su Seçildi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izocam Genel Müdürü Nuri Bulut Yapisektörünün“En Iyi Performans Gösteren CEO”su Seçildi

Dünyanin en prestijli is ve yönetim dergisi  Harvard Business Review, yaptigi bir çalismayla halka açik büyük sirketlerde görevli, en iyi performans gösteren CEO’lari siraladi.

 

Harvard Business Review tarafindan Türkiye’de INSEAD Business School isbirligi ile gerçeklestirilen arastirmada Izocam Genel Müdürü Nuri Bulut “Yapi Sektörü” kategorisinde “En Iyi Performans Gösteren CEO” seçildi. Arastirmada listeye girmeyi basaran yöneticiler, 20 Ocak Çarsamba aksami, Wyndham Grand Levent’te düzenlenen özel bir gecede açiklandi. Gecenin açilis konusmasini KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Nalbantoglu ile Harvard Business Review Türkiye Genel Yayin Yönetmeni Serdar Turan yaparken, Principal at Eight Inc.’den Matt Judge da“Performans Dizayn Edilebilir mi?”konulu bir konusma gerçeklestirdi.


“En Iyi Performans Gösteren CEO”lara ödüllerinin verildigi törende Izocam Genel Müdürü Nuri Bulut adina ödülü, Izocam Mali ve Idari Islerden Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Doruk Özcan,aldi. Izocam Genel Müdürü Nuri Bulut, yapi sektöründe En Iyi Performans Gösteren CEO olmaya layik görülmekten onur duydugunu belirterek, “50. yilimizda ve onu takip eden yeni yilda kurumumuzu daha ilerilere tasiyan çok sayida basariya ard arda kavustuk. Bu da gösteriyor ki sartlar ne kadar zor olursa olsun Izocam çalisanlariyilmadan, büyük bir istikrarla çalismalarini sürdürüyor. Bu, sadece benim için degil, tüm Izocam ailesi için kiymetli olduguna inandigim bir ödüldür. Dolayisiyla bu ödülü özveri ve gayretleriyle katkilarini esirgemeyen, her zaman yüksek disiplin ve istikrarli çalismalarini sürdüren tüm Izocam çalisanlarina verilmis bir ödül olarak kabul ediyorum. Basarilarimizin devaminin gelecegine olaninancim sonsuzdur” dedi.


Türkiye’de yalitim sektörünün öncüsü olma sorumluluguyla, her zaman daha iyisini basarmak için çalismaya devam eden Izocam, ISO tarafindan hazirlanan ve 2015’de yayinlanan “Türkiye´nin 500 Büyük Sanayi Kurulusu 2014 Arastirmasi’nda 279. sirada yer aldi. Brand Finance Turkey 2015 Raporu’nda ise en degerli 100 marka arasinda olan Izocam, 2014’deki ihracat basarilarindan ötürü de Nisan 2015’de “ISIB Basarili Ihracatçilar Ödülü”nün sahibi oldu. Bir kurumun sürdürülebilir basarisi için sadece ekonomik göstergelerin yeterli olmadigina inanan Izocam, Tasyünü Tesisi’nde is sagligi ve isçi güvenligi konusundada 2014 yilinda önemli gelismeler kaydederekIsover tarafindan verilen “Is Kazalarini En Çok Azaltan Tesis” (Best Safety Improver) ödülünün sahibi oldu. Izocam son olarak Aralik 2015’de,Kobirate Uluslararasi Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.S. tarafindan verilen 9,16 puanlik Kurumsal Yönetim Derecesi ile “Kurumsal Yönetim Endeksi’nde Son Bir Yilda Notunu En Çok Arttiran Sirket” ödülünün de sahibi oldu.
 

Harvard Bussiness Review hakkinda:

Dünyanin en prestijli is ve yönetim dergisi Harvard Business Review 90 yildir yönetime yön veriyor, yol gösteriyor ve is dünyasinin temel sorunlarina pratik ve reel çözümler sunuyor.

Is dünyasini yaratma, yönetme ve dönüstürmeye yönelik en iyi fikirlerin kaynagi olma amaci tasiyan Harvard Business Review 1922 yilindan bu yana yöneticilerin karsi karsiya kaldigi her duruma yönelik güvenilir bilgi kaynagi olarak, dünyanin rakipsiz yönetim dergisidir. HBR’in makaleleri farkli sektörler, yönetim birimleri ve cografi lokasyonlara iliskin son derece genis bir içerik yelpazesi sunmaktadir. Liderlik, organizasyonel degisim, müzakere, strateji, isletme, pazarlama, finans ve insan yönetimi gibi önemli alanlara odaklanan HBR, konu çesitliligi bakimindan son derece zengin olmakla birlikte titiz analizleri, özenli çalismalari ve deneyimleriyle is dünyasinda birer otorite haline gelmis üst düzey yöneticilere hitap etmektedir. HBR içeriginin en önemli karakteristigi hayata geçirilebilir, uygulanabilir ve gerçek is dünyasinda test edilebilir olmasidir.
 

Harvard Bussiness Review Türkiye hakkinda:

HBR Türkiye derginin 11. lokal edisyonu olarak, Ekim 2012’de yayin hayatina baslamistir. Hedef kitlesinde CEO’lar, üst düzey yöneticiler, yöneticiler, girisimciler ve isletme akademisyenlerine ek olarak ögrencilerin de yer aldigi HBR Türkiye ve her ay dünyanin en önemli akademisyenleri, is dünyasinin fikir önderleri ve danismanlardan liderlik, strateji, inovasyon, insan kaynaklari yönetimi, küresellesme ve finans alanlarinda arastirmaya dayali makaleler yayimlamaktadir. Buna ek olarak, yerel editörler de global fikirleri yerele uyarlayarak Türk okurlarin spesifik ihtiyaçlarina cevap verecek nitelikte bir içerik gelistirmektedir.

 

Bilgi için:
Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 – 282 40 85 / Dahili:12 seher.saygin@essance-istanbul.com
Zeynep Yigit/ Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 – 282 40 85 / Dahili: 23  zeynep.yigit@essance-istanbul.com

Izocam Genel Müdürü Nuri Bulut Yapisektörünün“En Iyi Performans Gösteren CEO”su Seçildi