Kocaeli Sanayi Odasi’ndan Izocam’a Bir Ödül Daha!

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Kocaeli Sanayi Odasi’ndan Izocam’a Bir Ödül Daha!

Izocam, Kocaeli Sanayi Odasi’nin bu yil sekizincisi düzenledigi Sektörel Performans Degerlendirme ödül töreninde ‘Büyük Ölçekli Isletme Kategorisinde Sektör Ödülü’nü almaya hak kazandi. Izocam 2011 yilinda da ayni ödülün sahibi olmustu.

 

Kocaeli Sanayi Odasi’nin bu yil sekizincisini düzenledigi Sektörel Performans Degerlendirme Organizasyonu’nun ödül gecesi 26 Kasim 2015 tarihinde WellbornLuxuryHotel’de gerçeklesti. Marmara Bölgesi’ndeki basarili sanayi kuruluslarini ödüllendirmek amaciyladüzenlenen organizasyona 123 firma katilim gösterdi.
 

Jüri degerlendirmesi sonucunda çesitli dalda birçok firma ödül almaya hak kazandi. Izocam, faaliyet gösterdigi Yapi ve Yapi Malzemeleri Sanayi Sektörü’nde “Büyük Ölçekli Isletme Kategorisinde Sektör Ödülü”ne layik görüldü. Gecede Izocamadinaödülü Mali ve Idari Islerden Sorumlu Genel Müdür Yardimcisi Doruk Özcan aldi. Izocam, 2011 yilinda da ayni ödüle sahip olmustu.
 

Kocaeli Sanayi Odasi Baskani Ayhan Zeytinoglu’nun ev sahipligi ile gerçeklesen geceye Kocaeli Vali Yardimcisi Osman Sari, Türkiye Odalar ve Borsalar Birligi Baskani RifatHisarciklioglu, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardimcisi Prof. Dr. Bekir Çakir, KOTO Baskani Murat Özdag ve çesitli sektörlerden sanayiciler katilim gösterdi.
 

“Sanayi Kuruluslari ÇizgiüstüSektörel Performans Degerlendirme Organizasyonu” ile firmalarin ödüllendirilmekten öte kendilerini tartabilecekleri bir ölçüm ve kiyaslama firsati yaratilabilmesi amaçlaniyor.
 

Bilgi için:
Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 – 282 40 85
seher.saygin@essance-istanbul.com
Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / 212 – 282 40 85
zeynep.yigit@essance-istanbul.com

Kocaeli Sanayi Odasi’ndan Izocam’a Bir Ödül Daha!