Yangina Dayanimli Izocam Ürünleri TÜYAK Sempozyumu’nda Sergilendi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Yangina Dayanimli Izocam Ürünleri TÜYAK Sempozyumu’nda Sergilendi

Izocam, TÜYAK tarafindan bu yil dördüncüsü düzenlenen TÜYAK 2015 -Yangin ve Güvenlik Sempozyumu’na katildi. 12-13 Kasim’da gerçeklesen sempozyum ‘Konaklama ve saglik yapilarinda güvenlik’ ana temasiyla WOW Convention Center’da gerçeklesti.


Yangina karsi son anda degil, en basta korunmanin önemini vurgulayan Izocam, sempozyumda 90 dakikaya kadar yangin dayanimi saglayan InWall Bölme Duvarlari ve 120 dakikaya yangin dayanim sertifikali Tekiz tasyünü panelleri hakkinda bilgi verdi.

 
Iki yilda bir, yangin güvenligi konusunda uzman firmalari, akademisyenleri, mimar ve mühendisleri, uygulamacilari bir araya getiren TÜYAK, bu yilin ana temasini ‘Konaklama ve saglik yapilarinda güvenlik’ olarak belirledi. Sempozyumda iki gün boyunca akademisyen, bilim adami ve yangin uzmanlari oturum, panel ve forumlarda yangin güvenligi konusunu tartisti.
 

TÜYAK Vakfi ve Dernegi Kurucu ve Onursal Baskani Prof. Dr. Abdurrahman Kiliç’in açilis konusmasini gerçeklestirdigi sempozyumda Yüksek Binalarda Güvenlik, Yangini Önleme ve Yangindan Kurtarma, Yangin Güvenligi ve Egitimi, Yangin Durdurucu ve Geciktirici Malzemeler, Endüstriyel Tesislerde Güvenlik, Yangin Yönetmelikleri ve Standartlari basta olmak üzere birçok konuya deginildi.
 

Meydana gelebilecek olasi yanginlardan korunmak amaciyla ürünler gelistiren Izocam, A1 sinifi yanmaz yalitim malzemeleri kullanarak gelistirdigi 120 dakikaya kadar yangin güvenligi saglayan çözümleri ile Sempozyum sergi alaninda yer aldi. Son dönemde dikkatleri üzerine çeken InWall hafif bölme duvarlar, yangin kapisi levhasi, tasyünü mantolama sistemi ve Tekiz ürünlerinin tanitildigi stantta yangin güvenliginde pasif önlemler vurgulandi.
 

Yangin aninda 90 dakikaya kadar koruma saglayan InWall’un EI30, EI60 ve EI90 sertifikalari bulunuyor. InWall Bölme Duvar Sistemleri ofisler, okullar, oteller, alisveris merkezleri gibi insanlarin yogun olarak yer aldiklari alanlarda uygulamaya elverisli olmasiyla dikkat çekiyor.
 

Yangin dayaniminda çözüm sunan sertifikali diger Izocam ürünleri ise Tekiz tasyünü çati panel ile tasyünü yalitimli cephe paneli… Sanayi binalarinin yalitiminda tercih edilen Tekiz tasyünü çati panelinin REI120 yangin dayanimi sertifikasi, Tekiz Tasyünü yalitimli cephe panelinin ise bütünlük ve yalitim kriterlerinde 60 dakika (EI60) ve bütünlük kriterlerinde 120 dakika (E120) yangin dayanimli panel sertifikasi bulunuyor. Yangin Yönetmeliginde yüksek binalarin cephelerinde aranan yanmazlik özelligi ise Izocam Manto Tasyünü sistem ile saglaniyor.
 

Bilgi için:
Seher Saygin / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / seher.saygin@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 12) / 0 530 384 62 74
Zeynep Yigit / Essance Istanbul Iletisim Danismanligi / zeynep.yigit@essance-istanbul.com
212 282 40 85 (Dahili: 23) / 0 530 384 62 79

Yangina Dayanimli Izocam Ürünleri TÜYAK Sempozyumu’nda Sergilendi