Izodemi Etkili Satis Egitimleri Kasim Ayinda Da Devam Etti

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izodemi Etkili Satis Egitimleri Kasim Ayinda Da Devam Etti

Izocam’in her yil bayi ve bayi müsterilerine yönelik düzenledigi Izodemi egitimleri bu yil da Ekim ve Kasim aylarinda gerçeklestirildi. Her yil farkli bir temayla gerçeklestirilen Izodemi egitimlerinin 2015 yilinin konusu  “Etkili Satis Egitimleri”ydi.

Bu yil besincisi düzenlenen Izodemi egitimleri; müseri ihtiyaçlarinin dogrultusunda satis asamalarinin belirlenmesi ve satis becerilerinin gelistirilmesi amaciyla düzenlendi. Egitimin içeriginde “satis nedir?, ne degildir?”, “satisin asamalari”, “ikna etme yöntemleri”, “klasik satis nedir?”, “büyük satis nedir?”, “satista akilli sorular” gibi konu basliklarinin yani sira vaka çalismalari ve satisi kapatma ile ilgili faydali bilgiler de yer aldi.
 

Egitimler, 7 Ekim Samsun’da, 14 Ekim Bursa’da, 20 Ekim Antalya’da, 21 Ekim Izmir’de ve 22 Ekim Ankara’da gerçeklestirildi. Kasim ayi egitimleri ile 11 Kasim’da Istanbul’da basladi. 17 Kasim Erzurum’da, 19 Kasim Trabzon’da, 24 Kasim Adana’da ve 26 Kasim Elazig’da gerçeklesen egitimlere 260’in üzerinde sektör profesyoneli katildi.
 

Is süreçlerinde egitimin gücüne inanan Izocam, sektörünün gelisimine katkida bulunmak amaciyla her yil farkli bir temada egitim düzenlemeye devam ediyor. Bu egitimlerle sektör temsilcilerini bilinçlendirmeyi amaçliyor. Izocam’in her yil bayi ve bayi müsterilerine yönelik düzenledigi egitimlerden biri olan Izodemi egitimleri kapsaminda bugüne kadar 128 egitim verilmis ve yaklasik 2800 kisiye ulasilmistir.

Izodemi Etkili Satis Egitimleri Kasim Ayinda Da Devam Etti