Izodemi “Etkili Satis” Egitimleri Basladi

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Izodemi “Etkili Satis” Egitimleri Basladi

Izocam’in her yil bayi ve bayi müsterilerine yönelik düzenledigi Izodemi egitimleri bu yil da Ekim ayi ile birlikte basladi. Her yil farkli bir temayla gerçeklestirilen Izodemi egitimlerinin 2015 yilinin konusu  “Etkili Satis Egitimleri” oldu.

Bu yil besincisi düzenlenen Izodemi egitimleri; müseri ihtiyaçlarinin dogrultusunda satis asamalarinin belirlenmesi ve satis becerilerinin gelistirilmesi amaciyla düzenleniyor. Egitimin içeriginde “satis nedir?, ne degildir?”, “satisin asamalari”, “ikna etme yöntemleri”, “klasik satis nedir?”, “büyük satis nedir?”, “satista akilli sorular” gibi konu basliklarinin yani sira vaka çalismalari ve satisi kapatma ile ilgili faydali bilgilerde yer aliyor. 


Egitimler, 7 Ekim Samsun’da, 14 Ekim Bursa’da, 20 Ekim Antalya’da, 21 Ekim Izmir’de ve 22 Ekim Ankara’da gerçeklestirildi. 11 Kasim Istanbul’da, 17 Kasim Erzurum’da, 19 Kasim Trabzon’da ve 24 Kasim Adana’da gerçeklesecek egitimler için basvurular devam ediyor.


IZODEMI Egitimlerine Nasil Basvurulur?


Egitimlerden izocam bayileri ve bayi müsterileri faydalanabilmektedir.


Egitimlere, il seçenegi gözönüne alinarak bölge müdürlüklerimiz araciligi ile basvuru yapiabilirsiniz. Bölge müdürlüklerimize www.izocam.com.tr üzerinde bulunan Iletisim menüsünden  ulasabilirsiniz. (http://www.izocam.com.tr/iletisim.html)


Detayli bilgi için 0800 211 43 86 ücretsiz danisma hattimizi arayabilirsiniz.

Izodemi “Etkili Satis”  Egitimleri Basladi