Iyem Sundugu Egitimlerle Sektör Gelisimine Katkida Bulunuyor

BASIN BÜLTENLERİ
06
HAZ
3. Havalimani’nin Temelden Çatiya Yalitimi Izocam’a Emanet
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
12
AGU
Nisan Mayis Haziran 2016
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız
BASIN ODASI » BASIN BÜLTENİ
» BASIN BÜLTENİ

Iyem Sundugu Egitimlerle Sektör Gelisimine Katkida Bulunuyor

Egitim ve bilinçlendirme çalismalarina büyük önem veren ve konuya sosyal sorumluluk bilinciyle yaklasan Izocam, sektör gelisimine yönelik çalismalarina devam ediyor. 1998 yilinda kurulan Izocam Yalitim Egitim Merkezi (IYEM), her ay oldugu gibi Kasim ayinda da zengin içerigi ile dikkat çekiyor.

 

Kuruldugu günden bu yana dogru yalitim uygulamalari hakkinda insaat, yalitim ve tesisat sektörüne yönelik egitimler veren IYEM’in, Kasim ayi egitim takvimi açiklandi. Yalitim konusunda toplumu ve sektör temsilcilerini bilinçlendirmeyi kendine görev edinen Izocam, IYEM ile verdigi egitimlerle bugüne kadar 20 bin temsilciye ulasti. Toplam 43 bin adam/saat egitim veren IYEM, ücretsiz olarak sundugu egitimlerle sektörlerin gelisimine katki saglamaya devam ediyor.
 

Kaliteli isi, ses ve yangin yalitim uygulamalarinda en etkili unsurun egitim oldugu ilkesinden yola çikan IYEM, yalitim sirasinda yanlis uygulamalarin önlenmesi, malzemelerin dogru kullanimi gibi sektörde en sik karsilasilan sorunlari engellemeye yönelik egitimler veriyor.IYEM’deisi, ses yalitimi, yangin güvenligi, enerji verimliligi, kisisel gelisim alanindaki egitimler teorik ve pratik olmak üzere ikiye ayriliyor. Yalitim sektöründe mühendis, mimar, uygulamaci, satici, yönetici gibi görevlerde bulunanlarin katildigi egitimler, çesitli üniversitelerin ögretim üyeleri ve alaninda uzman kisiler tarafindan veriliyor.
 

Bu kapsamda IYEM Kasim ayi egitim takviminde, Türkiye Yangindan Korunma Yönetmeligi ve Uygulamalari,  Öfke Kontrolü ve Empati, Müzakere Teknikleri ve Beden Dili, Alçi levha Duvar ve Asma Tavan Sistemleri, Ses Yalitimi ve Ses Denetimi, Örnek Çözümlerle Ses Yalitimi Uygulamalari, Uygulamali Ses Yalitimi, Konutlarda ve Sanayide Isi Yalitimi ve Enerji Tasarrufu, Yangin Yalitimi, TS-825 Binalarda Isi Yalitim Kurallari, Müsteri Odakli Iliski Yönetimi konulari yer aliyor. 41 uzman tarafindan verilen egitim sürecini basariyla tamamlayan katilimcilara “Yalitim Uzmani Sertifikasi” da veriliyor.
 

Bilgiyi iletmek, paylasmak, yaymak ve yenilikleri tanitmak üzere kurulan IYEM, yalitim, insaat ve tesisat gibi birçok sektörün gelisimine de yardim ediyor.

 

02-03 Kasim 2015 –Türkiye Yangindan Korunma Yönetmeligi ve Uygulamalari
04 Kasim 2015 – Öfke Kontrolü ve Empati
05 Kasim 2015 – Müzakere Teknikleri ve Beden Dili
06 Kasim 2015 – ‘Akilli Çözümler’ Yalitimli Alçi Levha Duvar ve Asma Tavan Sistemleri
09 Kasim 2015 – Uygulamali Ses Yalitimi
10-11-12 Kasim - Ses Yalitimi ve Ses Denetimi
13 Kasim 2015 – Örnek Çözümlerle Ses Yalitimi Uygulamalari
16-20 Kasim 2015 –Konutlarda ve Sanayide Isi Yalitimi ve Enerji Tasarrufu
23-24 Kasim 2015 –Yangin Yalitimi
25-27 Kasim 2015 – TS-825 Binalarda Isi Yalitim Kurallari
30 Kasim 2015 – Müsteri Odakli Iliski Yönetimi

 

IYEM egitimlerine katilmak için;

‘Yalitim Uzmani Sertifikasi’na sahip olmak isteyenler,IYEM’ininternet sitesinde yer alan formu doldurarak kayit olabiliyor. Seminerlerin tamaminda bulunma ve programin basari ile tamamlanmasi sartinin bulundugu egitimler, alanlarinda uzman kisiler tarafindan veriliyor. Istanbul Anadolu yakasinda belirlenen noktadan kalkan servislerle de IYEM’e ulasim rahat ve ücretsiz olarak saglanabiliyor.
 

2015 yili egitim programi detaylari ve ayrintili bilgi; www.iyem.com.tr yada IYEM telefonlarindan (0262-754 81 71/72 ) da ögrenilebilir. 

Iyem Sundugu Egitimlerle Sektör Gelisimine Katkida Bulunuyor