Yalıtımın Liderinden, Güvenilir Mantolama: "İzocam Manto"

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

01.04.2013
Yalıtımın Liderinden, Güvenilir Mantolama: "İzocam Manto"

Türkiye’de yalıtımın adı İzocam, 48 yıllık bilgi ve tecrübe birikimini mantolama sektörünün hizmetine sunuyor. İzocam’ın mantolamayı tek kalemde çözüme ulaştıran yalıtım sistemi, aile ve ülke ekonomisine katkı sağlıyor.


Dış cephe yalıtımı için gerekebilecek tüm detaylar “İzocam Manto” ile kullanıcıya tek seferde ve bir sistem kurgusu ile sunuluyor ve yalıtım ile ilgili sorunlar İzocam bilgi, tecrübe ve güvencesi ile tek adımda çözülüyor.

1965 yılından bugüne yalıtım sektörünün lideri olarak faaliyet gösteren İzocam, sıvalı dış cephe yalıtım sistemleri İzocam Manto’yu profesyonellerin ve tüketicinin kullanımına sunarak ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

İzocam uzmanlığıyla sunulan İzocam Manto sıvalı dış cephe yalıtım sistemleri, bina kabuğunu oluşturan tüm yüzeyleri bir zırh gibi sararak yalıtımda en etkin sonucu sağlıyor.İzocam Manto sıvalı dış cephe yalıtım sistemleri, yapı bileşenlerinde termal gerilimler sebebi ile oluşabilecek fiziksel değişimleri önlüyor, duvar içi gerilimleri, yüzey çatlaklarını, korozyon gibi yapı hasarlarını engelleyerek daha güvenli ve uzun ömürlü binalar yaratıyor. Sistemde farklı ısı yalıtım levhası alternatifleri ile tüketicinin tüm beklentilerini karşılıyor. Yangın güvenliği söz konusu olduğunda, İzocam Manto Taşyünü kullanılarak ısı yalıtımı sağlanırken, taşyününün ses yutma ve yanmazlık özellikleri ile ses yalıtımı ve yangın güvenliği de sağlanmış oluyor.

Etkili ve sağlıklı bir mantolama olanağı sunan İzocam Manto, kullanıcıları her detayı düşünmekten kurtarıyor. İhtiyaç duyulan yapıştırıcı, sıva, ısı yalıtım levhası, yardımcı-tamamlayıcı malzemeler ve tüm diğer sistem tamamlayıcılarını içinde bulunduran İzocam Manto’yu tercih edenler, A’dan Z’ye donatılmış bir sistemle mantolamada kolaylığı yaşıyor.

“İzocam Manto” enerji kayıplarına izin vermiyor!

Isı köprülerini tamamen ortadan kaldıran İzocam Manto, en etkin ısı yalıtım sistemini sunuyor. Tercih ve ihtiyaca göre Taşyünü, İzopor, İzopor Plus Ekspande Polistiren) ve Foamboard (Ekstrüde Polistiren) Yalıtım Levhaları ile yapılan mantolama, ısı kaybını önemli ölçüde azaltıyor.
 

Yalıtımın Liderinden, Güvenilir Mantolama: