İzocam, yıllık toplantısında bayileriyle bir araya gelecek

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

04.03.2013
İzocam, yıllık toplantısında bayileriyle bir araya gelecek

İzocam bayileri, “13. Uluslararası Bayi Toplantısı” için 7-10 Mart tarihleri arasında Antalya Mardan Palace Otel’de buluşacak. Açılış konuşmasını İzocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut’un yapacağı toplantıda 2012 yılı iş sonuçları ve 2013 hedefleri paylaşılacak. 2012’de en yüksek ciroya ulaşan bayiler ise ödüllendirilecek.


İzocam, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Bayi Toplantısı’nın onüçüncüsünü, 7-10 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleştirecek. 13. Uluslararası Bayi Toplantısı’na, yurtiçi ve yurtdışından yaklaşık 120 bayi katılacak.

Bu yıl, “bir ağaç için kökleri ne kadar önemliyse İzocam için de bayileri o kadar önemlidir” fikrinden yola çıkılarak gerçekleştirilecek İzocam Bayi Toplantısı çerçevesinde, İzocam çalışanları ve bayilerin katılımıyla İzocam Survivor düzenlenecek.

İkinci gün gerçekleştirilecek ve İzocam’ın 2012 yılı iş sonuçlarının değerlendirilerek, 2013 hedeflerinin paylaşılacağı toplantıda, İzocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut’un yanı sıra Yönetim Kurulu Başkanı Samir Mamdouh Kasem, Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Gianni Scotti ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Öktem de birer konuşma yapacak.

Toplantı akşamı ise Gala Yemeği ve Ödül Töreni gerçekleştirilecek. 2012 yılında en yüksek ciroya ulaşan bayilerin ödüllendirileceği törende, bu yıl 7 farklı kategoride ödül verilecek.