Yalıtım sektörünün lideri İzocam´ın yeni ürünü: Foamboard Frigo

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

04.03.2013
Yalıtım sektörünün lideri İzocam´ın yeni ürünü: Foamboard Frigo

1965 yılından bu yana yalıtım sektörünün lider firması olan İzocam, ürün yelpazesine her gün bir yenisini ekliyor. Nakliye araçlarının iç kasasına uygulanan ve koruyucu özelliğiyle yalıtım sağlayan, Frigorifik amaçlı veya kuru yük taşıyan araç karoser panellerinin ısı yalıtımı amacıyla kullanılan özel ekstrüde polistiren levha Foamboard Frigo, nakliye sırasında sıcaklıktan kolayca etkilenebilecek ürünler için tasarruflu bir çözüm sunuyor.


Enerjinin etkin kullanılması amacıyla faaliyetlerini sürdüren İzocam’ın sıcaklık değişimine duyarlı gıda, ilaç, kimyasal madde gibi ürünlerin nakliyesinde kolaylık sağlayan araçlar için özel olarak ürettiği Foamboard Frigo, uygulama yönteminin kolaylığı ve farklı ebatlarda üretim olanağıyla her büyüklükteki araçta rahatlıkla kullanılabiliyor.

İhtiyaca göre farklı teknik özelliklerde üretim imkanı bulunan Foamboard Frigo, su geçirmez dokusu ile dış etkenlere karşı koruma ve yüksek ısı yalıtımı sağlıyor.

Yalıtım sektörünün lideri İzocam´ın yeni ürünü: Foamboard Frigo