İzocam başarılı bayilerini İtalya´da ağırlıyor

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

12.02.2013
İzocam başarılı bayilerini İtalya´da ağırlıyor

Bayi ve müşterileri için her yıl farklı kampanyalarla sürprizler hazırlayarak Dünya’nın en keyifli ülke ve şehirlerini yakından görme fırsatı sunmaya devam edenİzocam, 2013 yılında başarılı bayilerini İtalya’nın başkenti Roma´da ağırlamaya hazırlanıyor.


İzocam her yıl olduğu gibi bu yıl da bayi ve müşterilerini unutmadı. Dünya’nın önde gelen şehir ve ülkelerinin tarihi yerlerini, doğal güzelliklerini ve önde gelen turistik merkezlerini görme imkanı tanıyan İzocam, bu yıl da İtalya’da derbi izleme şansı sunuyor.

Camyünü ve XPS ürünlerinde, Eylül-Ekim-Kasım döneminde belirlenen hedefe ulaşan İzocam bayi ve müşterileri, 15-19 Şubat 2013 tarihleri arasında iki grup olarak Roma´ya yapılacak 3 gece 4 günlük seyahat programına katılmaya hak kazandı.

Özel hazırlanan programda, Roma´nın tarihi ve doğal güzelliklerine tanık olunurken, İtalya Futbol Ligi’nin 16 Şubat’ta gerçekleştirilecek Roma-Juventus derbi maçını izleme fırsatı da yakalanacak. Bayi ve müşterileri, düzenlenecek turlarla İtalya’yı keşfederken, 17 Şubat akşamı düzenlenecek Gala Yemeği’nde de keyifli anlar yaşayacak.

İzocam daha önce de bayi ve müşterilerine; Barselona, Kişinev, Minsk, St. Petersburg, Kiev ve Bangkok / Pataya gibi dünyanın büyülü şehirlerini görme fırsatı sunmuştu.

İzocam başarılı bayilerini İtalya´da ağırlıyor