İzocam, 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı´nda enerji tasarrufuna dikkat çekti

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

12.02.2013
İzocam, 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı´nda enerji tasarrufuna dikkat çekti

İzocam bu yıl dördüncüsü düzenlenen Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’nda standıyla yer aldı. Türkiye’nin lider yalıtım firması İzocam, 32. Enerji Verimliliği Haftası etkinlikleri çerçevesinde 10–11 Ocak 2013 tarihleri arasında WOW Convention Center’da gerçekleştirilen Fuar´da yalıtım ve enerji tasarrufu ilişkisine dikkat çeken ürünlerini sergiledi.

1965 yılından bugüne kadar sektörün gelişimi için her türlü çalışmaya destek veren İzocam, 32. Enerji Verimliliği Haftası çerçevesinde düzenlenen 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’nda (UEVF) sektör temsilcileri ile buluştu.

“Verimli Kullanırsan, Enerji Gelecektir” teması altında gerçekleştirilen UEVF boyunca oturum ve panellerde; Dünyada ve Türkiye’de Enerji Verimliliği Çalışmaları ve Örnekleri, Bölgesel Isıtma Ağları, Sanayide Enerji Verimliliği Stratejileri, Bina ve Hizmetler Sektöründe Enerji Verimliliği Stratejileri, Ulaşım Sektöründe Enerji Verimliliği Stratejileri, Sürdürülebilir Finansman Modelleri ile Enerji Verimli Ürün ve Teknolojiler gibi başlıklar ele alındı.

İzocam fuarda, başta enerji verimliliği olmak üzere geliştirdiği detayları sergiledi.Sosyal sorumluluk bilincinden hareketle her platformda yalıtımda kalınlığın önemi ve enerji tasarrufuna katkılarını vurgulayan İzocam, UEVF’de yalıtımda kalınlığın önemine bir kez daha dikkat çekti.

İzocam standında, yalıtımın küresel ısınma ile mücadelede önemli rolü, temiz bir dünya için yalıtım malzemelerinin bilinçli kullanımı ile ilgili detaylı bilgilendirmelerin de yapıldığı UEVF’de İzocam’ın profesyonel mimar ve mühendis teknik kadrosu ziyaretçilere yalıtım konusunda bilgiler aktardı.

Toplumdaki enerji kültürü ve verimlilik bilincinin artırılmasını sağlamak amacıyla düzenlenen UEVF’ye kamu kurum ve kuruluşları, özel sektörden üst düzey yöneticiler ve akademisyenler katıldı. Enerji Verimliliği’nin tüm konularının ele alındığı UEVF, birbirinden önemli oturum ve paneller düzenleyerek, sektörün tüm paydaşlarının ve akademisyenlerin bildirilerine yer verdi.

İzocam, 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı´nda enerji tasarrufuna dikkat çekti