İzocam Doğa Okullarındaydı

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

09.01.2013
İzocam Doğa Okullarındaydı

Eğitime verdiği önem ve gelecek nesillere enerji verimliliği konusunda değerli bilgiler aktarmak üzere hayata geçirdiği projeleri ile tanınan İzocam bu kez DoğaOkullarında gençleri aydınlattı.


Öğrencilerine yalnızca müfredat bilgilerini değil hayatları boyunca onlara gerekli olabilecek temel bilgileri de aktaran Doğa Okulları; bu programı uygularken de engin deneyim ve bilgi sahibi farklı sektör temsilcilerinden yararlanıyor, onları seminerlerde gençler ile bir araya getiriyor. OZİ projesi ile de dikkatleri üzerine çeken İzocam, 26 Aralık 2012 Çarşamba günü, Bayrampaşa, Güneşli ve Halkalı Yerleşkeleri´ndeki lise öğrencileri ile bir seminerde buluştu.

İzocam Teknik Pazarlama Müdürü Dr. Kemal Gani Bayraktar sunumuna doğa ve enerji verimliliğinin insan yaşamındaki önemine değinen, Birleşmiş Milletler Çevre Fonu tarafından hazırlanmış Fragile Planet isimli video ile başladı. Daha sonra ""Küresel ısınmanın sebepleri", "Enerji tüketimi", "Sera Etkisi", "İklim değişikliği", "Yalıtımla Enerji tasarrufu nasıl olur?", "Enerjinin Verimli Kullanılması", "Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği", "Enerji Kimlik Belgesi", "Isı, Ses Yalıtımı ve Yangın Güvenliği", "Isı Geçişi ve Yoğuşma Kontrolü", "Binalarda Yalıtım Uygulamaları" konuları üzerine detaylı bilgiler aktardı.

İzocam Doğa Okullarındaydı
İzocam Doğa Okullarındaydı