İzocam apartman ve site yöneticilerinin bilgilendirilmesine katkı sağlıyor

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

04.12.2012
İzocam apartman ve site yöneticilerinin bilgilendirilmesine katkı sağlıyor

İzocam, 17 Kasım 2012 tarihinde düzenlenen “Apartman Ve Site Yöneticileri BilgilendirmePaneli”nde standıyla yer aldı. Panel MMO İstanbul Şubesi Kartal Temsilciliği tarafından yapılmıştır.


Elektrik, İnşaat, Jeofizik Mühendisleri Odaları ile Mimarlar Odası’nın işbirliğinde, 17Kasım´da Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Apartman Ve Site Yöneticileri Bilgilendirme Paneli”ne yalıtım sektörünün öncü firması İzocam da standıyla katıldı. İzocam´ın uzman personeli panel boyunca, apartman ve site yöneticilerine adım adımyalıtım uygulaması süreçlerini anlattı. Konusunda uzman isimleri bir araya getirecek olan panelde, inşaat sektörünün dünü, bugünü ve yarını ele alındı.

Apartman ve Site yöneticilerine Türkiye’deki son gelişmelerin aktarıldığı paneldeBEP Yönetmeliği, Binalarda Merkezi Sistem, Bina Yalıtımı, Ortak Yaşam Kültürü, Ortak YaşamdaYasalar, Binalarda Mekanik Tesisat, Yangın Güvenliği, Elektrik Tesisatları, Baz İstasyonları, Bina Güçlendirme, Afet Yasası, Deprem Öncesi ve Sonrası Alınması Gereken Önlemler gibi konular ile ilgili detaylı bilgiler konunun uzmanları tarafından katılımcılara aktarıldı.

İzocam apartman ve site yöneticilerinin bilgilendirilmesine katkı sağlıyor