İzocam apartman ve site yöneticilerinin bilgilendirilmesine katkı sağlıyor

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

01.11.2012
İzocam apartman ve site yöneticilerinin bilgilendirilmesine katkı sağlıyor

İzocam, 17 Kasım 2012 tarihinde düzenlenecek olan “Apartman Ve Site Yöneticileri Bilgilendirme Paneli”nde standıyla yer alacak.

Elektrik, İnşaat, Jeofizik Mühendisleri Odaları ile Mimarlar Odası’nın işbirliğinde, 17 Kasım´da Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan “Apartman ve Site Yöneticileri Bilgilendirme Paneli”ne yalıtım sektörünün öncü firması İzocam da standıyla katılacak. İzocam´ın uzman personeli panel boyunca, apartman ve site yöneticilerine adım adım yalıtım uygulaması süreçlerini anlatacak. Konusunda uzman isimleri bir araya getirecek olan panelde, inşaat sektörünün dünü, bugünü ve yarını konuşulacak.

Apartman ve Site yöneticilerine Türkiye’deki son gelişmelerin aktarılacağı panelde BEP Yönetmeliği, Binalarda Merkezi Sistem, Bina Yalıtımı, Ortak Yaşam Kültürü, Ortak Yaşamda Yasalar, Binalarda Mekanik Tesisat, Yangın Güvenliği, Elektrik Tesisatları, Baz İstasyonları, Bina Güçlendirme, Afet Yasası, Deprem Öncesi ve Sonrası Alınması Gereken Önlemler gibi konular ile ilgili detaylı bilgiler konunun uzmanları tarafından katılımcılara sunulacak.