İzocam “Tesis Yatırım-Yönetim ve Tedarik Konferansı”na katılıyor

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

08.10.2012
İzocam “Tesis Yatırım-Yönetim ve Tedarik Konferansı”na katılıyor

İzocam, 18–19 Ekim 2012 tarihlerinde WOW Convention Center’da düzenlenecek olan Tesis Yatırım-Yönetim ve Tedarik Konferansı’na katılıyor.
 

Türkiye’nin tesis yatırımcıları, yöneticileri ve kurumsal tedarikçilerini ilk kez bir araya getirecek olan “1. Tesis Yatırımı - Yönetimi ve Tedarik Konferansı - B2B Görüşmeleri”ne Türkiye’de toplam altı tesisi bulunan İzocam da katılıyor. Konferans AYD, ETD, INDER, TUROB, TYD, ÇEDBİK, TKSD gibi sivil toplum kuruluşları tarafından destekleniyor.

“Yeşil Renovasyon”, “Enerji Yönetimi”, “Tesis Yönetimi”, “Teknoloji ve Akıllı Tesisler” gibi başlıkların gündeme getirileceği Tesis Yatırım-Yönetim ve Tedarik Konferansı, “Sürdürülebilir Tesisler” ana teması ile uluslararası fikir önderleri ve Türkiye’deki kurumları bir araya getirerek fikir alışverişi sağlamayı hedefliyor.

“Ülkemizin milli serveti olan tesislerin sürdürebilirliğinin temini ve tesis ekonomisinin hayata geçirilmesi, ancak tesis yatırımlarının doğru planlanması, tedarik kararlarının doğru verilebilmesi ve bu tesislerin emanet edileceği müdürlerin yatırım ve planlama aşamasındaki ekip içinde yer almalarıyla mümkün olabilecektir” tezi üzerine tasarlanan Tesis Yatırımı-Yönetimi ve Tedarik Konferansı’na ana konuşmacı olarak “Tesis Yönetimi bir iş midir, bir meslek midir?” başlıklı konuşmasıyla IFMA Başkanı Tony Keane de katılıyor.

Tarafları kalıcı şekilde aynı platformda bir araya getirmek ve yepyeni yol haritaları oluşturabilmek için gerçekleştirilecek olan 1.Tesis Yatırımı-Yönetimi ve Tedarik Konferansı – B2B Görüşmeleri Uluslararası Teknik Tesis Müdürleri Derneği (UTTMD) işbirliğiyle hayata geçiriliyor.