İzocam ve Weber karar vericilere "mantolama" eğitimi sağlıyor

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

08.10.2012
İzocam ve Weber karar vericilere "mantolama" eğitimi sağlıyor

İzocam ve Weber işbirliğinde başlayan "Terratherm-manto Specifier Eğitimleri" ile sektörde karar verici pozisyona sahip olanlar mantolama üzerine detaylı olarak bilgilendiriliyor.
 

"Sıvalı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri’’ (Mantolama) konulu seminerlerde; projelerde kullanılacak malzemelerin seçimini yapan karar vericiler ile şantiyede imalat sürecini takip eden ve teslim alma öncesi kontrolleri yapan sektör temsilcilerine yönelik eğitimler teorik ve uygulamalı olarak gerçekleştiriliyor.

Eğitimlerde; Terratherm-manto "Sıvalı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri" kapsamında, ısı, ses, yangın yalıtım malzemeleri ve sistemi tamamlayan yapıştırma harcı, yüzey sıvası, tespit elemanları, donatı filesi, son kat kaplama gibi bileşenlerin malzeme ve uygulama esasları hakkında geniş bilgiler aktarılıyor. İzocam ve Weber´in uzman teknik kadrosu tarafından verilen eğitimler sayesinde karar vericiler ve şantiye sorumlularının mantolama sistem ürünlerini "doğru" şekilde seçmelerine katkıda bulunuluyor. Böylelikle "doğru" tasarım ve uygulama aşamalarında yapılacak "doğru" kontrollerin faydası ile daha güvenilir yalıtım uygulamalarının ortaya çıkmasına katkı sağlanması amaçlanıyor.

Katılımcılara yapının gereksinimlerine göre "doğru" malzeme seçimi, "doğru" tasarım, "doğru" uygulama bilgilerinin verilmesinin yanı sıra yalıtım-enerji tasarrufu ilişkisi, yalıtım konforundan en yüksek seviyede nasıl faydalanılabileceği ve yalıtımın çevreye katkıları da anlatılıyor.

Saint-Gobain Weber Gebze Tesisi´nde gerçekleştirilen eğitimlere başvurular, www.ttmanto.com web sitesinde bulunan Teknik Destek/Eğitimler bölümünden M1 Mantolama Uygulamaları-I Eğitim Modülü başvuru formu doldurularak yapılabileceği gibi, İzocam ve Weber Bölge Müdürlükleri aracılığıyla da başvuru yapılabiliyor.

İzocam ve Weber karar vericilere
İzocam ve Weber karar vericilere
İzocam ve Weber karar vericilere