İtalya İzocam ile daha güzel...

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

05.09.2012
İtalya İzocam ile daha güzel...

İzocam her yıl olduğu gibi bu yıl da bayi ve müşterilerini unutmadı. Dünya’nın önde gelen şehir ve ülkelerinin tarihi yerlerini, doğal güzelliklerini ve önde gelen turistik merkezlerini görme imkanı tanıyan İzocam, bu yıl İtalya’da derbi izleme şansı sunacak.

Camyünü ve XPS ürünlerinde, Eylül-Ekim-Kasım döneminde belirlenen hedefe ulaşan İzocam bayi ve müşterileri, Şubat ayında İtalya´ya yapılacak 3 gece 4 günlük seyahat programına katılmaya hak kazanacak.

Seyahatte İtalya´nın tarihi ve doğal güzelliklerine tanık olunurken, Şubat ayında gerçekleştirilecek bir derbi maçı heyecanına da ortak olunacak. Gösterdikleri başarı ile bu eşsiz ödüle layık görülecek bayi ve müşteriler İtalya’da bulundukları hafta içerisinde oynanacak önemli derbilerden birini izleme şansı bulacak.

Bu fırsatı yakalamak için şansını denemek isteyenlerin kampanyaya katılım başvurularını en son 30 Eylül’e kadar yapmaları gerekiyor.

İzocam daha önce de bayi ve müşterilerine; Barselona, Kişinev, Minsk, St. Petersburg, Kiev ve Bangkok / Pataya gibi dünyanın nam salmış büyülü şehirlerini görme fırsatı sunmuştu.

İtalya İzocam ile daha güzel...