İzocam ve Weber’e teşekkür!

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.08.2012
İzocam ve Weber’e teşekkür!

Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı Denetleme Serbest Müdürlüğü, eski hükümlülerin katılımları ile verilen “Isı ve Ses yalıtımı” eğitimini tamamlayan 14 kursiyer sertifika almaya hak kazandı. Cumhuriyet Savcılığı, Halk Eğitim Müdürlüğü, Ceza İnfaz Kurulu ve çeşitli kurumların yetkililerinin katıldığı bir törenle başarılı olan kursiyerlere sertifikaları teslim edildi.

Türkiye’de yalıtım sektörünün lideri İzocam ve endüstriyel harç üretiminde dünya lideri Weber de projeye dahil olarak yalıtım malzemesi ve eğitim desteği verdi. Bu çerçevede törende İzocam´ı temsilen Adana Bölge Müdürü Mustafa Rüştü Uz ve Bölge Sorumlusu Mehmet Ali Elbek´e de bir teşekkür plaketi takdim edildi.

Koruma Kurulu Başkanlığı’nın Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Şube Müdürlüğü’nün hazırladığı proje kapsamında, 14 eski hükümlüye meslek ve sanat edindirmek amacıyla ısı ve ses yalıtımı kursu açılarak eğitim verildi. Düzenlenen eğitim ile Mersin’de bulunan 600 m²’lik bir okulun dış cephesine ısı ve ses yalıtımı yapıldı. İzocam ve Weber, eğitim sürecinde ihtiyaç duyulan Manto İzopor, weber.therm A1, weber.therm B1, weber.min 200, Donatı Filesi, dübel, Su Basman Profili ve Köşe Profili gibi yalıtım malzemelerini karşıladı. Kursta aynı zamanda Weber uygulama uzmanı tarafından eğitim desteği de verildi.

İzocam ve Weber’e teşekkür!