Sağ Olasın “İzocam Manto” !

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

28.03.2016
Sağ Olasın “İzocam Manto” !

Yalıtım sektörünün öncülerinden İzocam, Türk televizyon reklamcılığı tarihinin kült olmuş ve en çok hatırlanan reklamlarından birinin de sahibi… İzocam’ın apartman görevlisi temalı animasyon reklamındaki “sağ olasın İzocam” cümlesi de hafızalardaki yerini halen koruyor. Ürettiği ürünlerle Türkiye’de yalıtım sektörünün temellerini atan 51 yaşındaki İzocam, başta dijital mecraları kullanarak tüketiciye ulaşacağı yeni bir reklam kampanyası başlattı.
 

İzocam’ın reklam ajansı Trompet tarafından hazırlanan kampanyada, 70’lerin sonunda yayınlanan reklam filminde vurgulanan sorunların günümüzde halen devam ediyor oluşu esprili bir dille konu ediliyor. Bu sefer kampanyanın odağında, günümüz binalarının ve ev sahiplerinin neredeyse tamamını ilgilendiren yalıtım modeli yani “Mantolama” yer alıyor. Apartman görevlisinin maskot olarak 2016’ya taşındığı kampanya ile İzocam, yalıtımın önemini ve faydasını hatırlatıyor. 70’lerin sonunda “Yöneticimiz uyuyor mu?” repliği ile hafızalara kazınan İzocam reklamı, bugün “Uyanan yönetici” mesajına vurgu yapıyor. Reklam filminde mantolamanın sağladığı konfor ve güvenin yanı sıra günlük yaşam koşullarını istenen standartlara ulaştırılmasına yönelik mesajlara yer veriliyor.
 

İzocam’ın sunduğu ürün ve hizmet kalitesi ile “mantolama”da da uzman olduğu, kampanyada öne çıkan önemli bir unsur. Kampanya, mantolama ile istenen sıcaklığın uzun süre korunduğu ideal ortamlar elde edilebileceğine ve bu sayede sağlanan enerji tasarrufunun, bütçeyi de koruyacağının altını çiziyor.

 

Bilgi için:
Seher Saygın / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / (212) 282 40 85 /
seher.saygin@essance-istanbul.com
Zeynep Yiğit / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / (212) 282 40 85 /
zeynep.yigit@essance-istanbul.com

Sağ Olasın “İzocam Manto” !