İzocam 50. Yılını Bir Kez de Yapı Fuarı’nda Kutlayacak.

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

09.04.2015
İzocam 50. Yılını Bir Kez de Yapı Fuarı’nda Kutlayacak.

Türkiye’yi yalıtım ile tanıştıran ve kamuoyunda yalıtım bilincinin oluşturulup, geliştirilmesine yönelik ilkleri hayata geçiren İzocam, 50. yıldönümü kutlamalarına Yapı Fuarı’nda da devam edecek. TÜYAP Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek 38. Yapı Fuarı’nda İzocam, 50. yılına özgün tasarlanan standıyla yer alacak.

İzocam, 21–25 Nisan tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Yapı Fuarı’nda, 50 yıllık geçmişini vurgulayacak. Fuar boyunca uzman mimar ve mühendislerden oluşan kadrosuyla ziyaretçilerini ağırlayacak olan İzocam, kuruluşundan bugüne bünyesinde çalışmış herkesin isminin olduğu bir saygı duvarına da standında yer verecek.

“İzocam, Aklın Yolu” sloganıyla hazırlanan ve “50 yıldır aklın yolundan gidenler kazanıyor!” konsepti ile geliştirilen, ödüllü interaktif oyun da fuar boyunca İzocam’ın standında yer alacak. İzocam ziyaretçileri bu süprizlerle dolu oyunu deneyimleyerek keyifli anlar geçirecekler. “İzocam, Aklın Yolu” oyununu oynayanların puanları saat başı değerlendirilecek ve her saat en yüksek  puan alan oyuncu bir powerbank (taşınabilir şarj cihazı) sahibi olacak. Yapı Fuarı süresince devam edecek yarışmada en çok puanı alan kişi haftanın birincisi ilan edilerek Ipad Air2’nin de sahibi olacak.

İzocam’ın bu yıl onbeşincisini düzenlediği Üniversitelerarası Yalıtım Yarışması’nda dereceye girenler de İzocam’ın Yapı Fuarındaki Standı’nda düzenlenen tören ile ödüllerini alacak. Mühendislik ve mimarlık fakültesi öğrencilerine enerji tasarrufu ve yalıtım ilişkisini anlatmak ve bu yönde çalışmalarını teşvik etmek amacıyla düzenlenen Yalıtım Yarışması Ödül Töreni de 24 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirilecek.

Fuara katılmak isteyen İzocam bayi ve müşterileri http://form.yapifuari.com.tr/online-davetiye-formu linkine tıklayarak online davetiye talep edebiliyor.

Salon No: 3 Stand No: 201

Detaylı Bilgi için:

Seher Saygın / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 - Dahili 12

seher.saygin@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 74

Zeynep Yiğit / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 - Dahili 23

zeynep.yigit@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79

İzocam 50. Yılını Bir Kez de Yapı Fuarı’nda Kutlayacak.