İzocam Bayileri 15. Uluslararası Bayi Toplantısında Buluştu

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

31.03.2015
İzocam Bayileri 15. Uluslararası Bayi Toplantısında Buluştu

İzocam bayileri, “15. Uluslararası Bayi Toplantısı” için 24-26 Mart tarihleri arasında İstanbul’da buluştu. Bu yıl 50. yaşını kutlayan İzocam’ın Bayi Toplantısı açılış konuşmasını İzocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut yaptı. Toplantıya, konuk konuşmacı olarak Öğretim Görevlisi, Köşe Yazarı ve İktisatçı Dr. Mahfi Eğilmez katıldı. 2014 yılı iş sonuçlarının anlatıldığı, 2015 hedeflerinin paylaşıldığı toplantıda, 2014’de en yüksek ciroya ulaşan 25 bayi ödüllendirildi.

İzocam, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Bayi Toplantısı’nın onbeşincisini, 24-26 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirdi. Bu yıl İzocam’ın 50. yılı kutlamaları çerçevesinde İstanbul The Grand Tarabya Otel’de düzenlenen 15. Uluslararası Bayi Toplantısı’na, yurtiçinden 118 ve 13 farklı ülkeden 18 olmak üzere toplam 136 bayi katıldı. İsrail, Bulgaristan, Kıbrıs, Lübnan, Makedonya, Azerbaycan, Mısır, Yunanistan, Ürdün, Kosova, Gürcistan, Fas ve Irak bayileri 50. Yılında İzocam’ı yalnız bırakmadı.

İzocam’ın 2014 yılı iş sonuçlarının ve 50 yıllık geçmişin değerlendirildiği, 2015 hedeflerinin anlatıldığı toplantının açılışını İzocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut gerçekleştirdi. Bulut’un açılış konuşmasının ve sunumunn ardından, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Öktem sektöre, pazarlama faaliyetlerine ve ürünlere ilişkin detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

Nuri Bulut toplantıda İzocam’ın 50 yıllık geçmişini ve başarılarını rakamlar ve araştırmalarla anlatırken Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Öktem ise inşaat ve yalıtım sektörü açısından 2014 yılını değerlendirdi. Öktem, 2014’da yalıtım sektörünün 16 milyon metreküp büyüklüğe ulaştığını ifade etti. 2014 yılında İzocam’ın, Minarel Yünlerde pazar payının %50’lere yaklaştığını ve tüm yalıtım pazarında ise %20’ye yakın bir pazar payı bulunduğunu olduğunu söyledi. 2014’de ihracat faaliyetlerinin yüzde 15’lik artışla 70 milyon TL’ye ulaştığı bilgisini verdi.

Toplantıya konuk konuşmacı olarak katılan Öğretim Görevlisi, Köşe Yazarı ve İktisatçı Dr. Mahfi Eğilmez ise 2014 yılının ekonomik durumunu Dünya ve Türkiye ekseninde değerlendirerek, 2015 yılında ekonominin gidişatını belirleyecek anahtar konulara değindi.

25 Mart akşamı ise, Grand Tarabya’nın büyülü atmosferinde Gala Yemeği ve Ödül Töreni gerçekleştirildi. 2014 yılında en yüksek ciroya ulaşan bayiler ödüllendirildi. Törende, 9 farklı kategoride 25 bayi ödül aldı. Bayilere plaketleri, İzocam Yönetim Kurulu Başkanı Samir Kasem, İzocam Genel Müdürü Arif Nuri Bulut, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Öktem, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Doruk Özcan, Teknikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nabi Akpınaroğlu ve önceki Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hasan Basri Eröktem tarafından verildi.

Ödül töreninin ardından bayiler, ünlü bestekar ve ses sanatçısı Selami Şahin’in seslendirdiği nostaljik şarkılar ile keyifli bir akşam geçirdiler. Bugüne kadar sayısız eseri dinleyici ile buluşturan Selami Şahin’in duygusal şarkıları ile İzocam bayileri ve eşleri romantik dakikalar yaşadılar. Söylediği hareketli şarkılarla ise, izleyiciler doyasıya dans edip eğlendiler. Başarılı müzik kariyeri ile yerli ve yabancı birçok sanatçı ile ortak projede yer alan Selami Şahin gecede seslendirdiği Türkçe ve Arapça şarkılar ile hayranlarının gönlünü bir kez daha fethetmeyi başardı. 
 

İzocam Bayileri 15. Uluslararası Bayi Toplantısında Buluştu