İzocam 50. Yılını Çırağan’da Kutladı.

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

30.03.2015
İzocam 50. Yılını Çırağan’da Kutladı.

Yalıtım sektörünün öncü firmalarından İzocam, 50. yılını Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen bir resepsiyon ile kutladı. 450’nin üzerinde seçkin davetlinin katıldığı gece, konuk sanatçı Serenad Bağcan’ın muhteşem yorumu ve sesi ile tam anlamıyla bir müzik ziyafetine de ev sahipliği yaptı.

Türkiye’de yalıtım sektörüne 50 yıldır yön veren İzocam, bu özel yılı için Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen bir resepsiyonda davetlilerini ağırladı. Alghanim Grup ve Saint Gobain’in üst düzey yöneticilerinin de bulunduğu resepsiyona, yalıtım ve inşaat sektörlerinin önde gelenleri,  İzocam bayileri, sektörel dernekler ve İzocam üst yönetimi katıldı.

İzocam’ın 50. Yıl Resepsiyonu’nda, Fazıl Say´ın “İlk Şarkılar” albümünün vokali olan ve sesiyle geniş kitleleri kendisine hayran bırakan Serenad Bağcan sahne aldı. Bağcan’ın güçlü sesi ve özgün yorumu ile seslendirdiği şarkılar davetlilere keyifli anlar yaşattı. 40 kişilik dev kadrodan oluşan dansçılar ve orkestra ise İzocam için hazırlanan özel bir repartuarda buluştu ve gece boyunca izleyenleri büyüledi.

İzocam Genel Müdürü Nuri Bulut gecede yaptığı açılış konuşmasında, 1965 yılında başlayan yolculuğumuzda 50. yılımıza ulaşmış olmanın heyecanını yaşıyoruz dedi. “Kuruluşumuzla birlikte yalıtım sektörünün ülkemizdeki tarihini de başlatmış olmak bizler için ayrıca gurur kaynağıdır. İzocam’ın kurulduğu günden bu yana ürettiği tüm yalıtım ürünleri toplandığında, bu üretimin ülke ekonomisine ve çevreye sağladığı fayda oldukça çarpıcıdır. 50 yılda, sunduğumuz ürünlerle 200 milyon ton petrole eşdeğer enerji tasarrufunun gerçekleşmesinde katkıda bulunduk. 650 milyon ton CO2’in atmosfere salınmasını önledik. Ürünlerimizle ülke ekonomisine 50 yılda, 110 milyar dolarlık enerji tasarrufu sağladık. Elbette ki başarımızın ardında tüm İzocam ailesinin ve paydaşlarımızın ilkeli, düzenli, özverili çalışması da yatıyor. 2015 yılında, tüm değerli paydaşlarımızın bu güne dek sağladıkları katkıları sayesinde 50. yılımızı kutluyoruz.”

Keyif ve coşkunun eksik olmadığı geceden kareler ve yorumlar davetliler tarafından, Twitter ve Instagram üzerinden #gozumuzsonsuzda hashtagi ile paylaşıldı.

İzocam 50. Yılını Çırağan’da Kutladı.