İzocam Bayileri Berlin’de Derbi Keyfi Yaşadı.

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

17.03.2015
İzocam Bayileri Berlin’de Derbi Keyfi Yaşadı.

Her yıl bayi ve müşterilerine yönelik düzenlediği kampanyalarla Dünya’nın en güzel ülkelerini yakından görme fırsatı sunan İzocam,  bu sene başarılı olan bayilerini Berlin’de ağırladı.  13-16 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen gezide İzocam, 400 kişiden oluşan bayileri ve müşterileri ile birlikte Hertha Berlin – Schalke 04 derbi maçını da izledi.

Ağustos – Eylül – Ekim – Kasım 2014 döneminde kampanyaya dahil ürünler için belirlenen hedefe ulaşan 400 İzocam bayisi ve müşterisi, 13-16 Mart 2015 tarihleri arasında Berlin’e yapılan 3 gece 4 günlük seyahat programına katılmaya hak kazandı. İzocam bayi ve müşterileri, uluslararası mimari, güzel sanatlar ve sahne sanatları alanlarında Avrupa´nın kültür başkenti olarak bilinen Berlin’in kafeleri, eğlence hayatı, tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetti.

Keyifli bir seyahat programı gerçekleştiren İzocam, bayileri ve müşterileriyle 14 Mart tarihinde oynanan Hertha Berlin – Schalke 04 derbi maçını da izledi. Geziye katılanlar çekişmeli geçen maç boyunca heyecan dolu dakikalar yaşadı. Nefesleri kesen maç, 2 – 2’lik beraberlik skoru ile sonuçlandı. Katılımcılar için keyif dolu anlar maç sonrasında da devam etti.

15 Mart akşamı gerçekleştirilen Gala Gecesi ise Stars konsepti ile dünyaca ünlü yıldızlara ev sahipliği yaparak izleyenleri büyüledi. İzocam bayileri ve müşterileri, dünyaca ünlü sanatçıların benzerleri tarafından gerçekleştirilen performanslar ile eşsiz bir şova tanık oldular.
 

İzocam Bayileri Berlin’de Derbi Keyfi Yaşadı.