İzocam’dan Gürcistan’da Anlamlı Protokol

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

29.12.2014
İzocam’dan Gürcistan’da Anlamlı Protokol

İzocam ihracat yaptığı ülkelerin sektör temsilcilerine de eğitim desteğinde bulunmayı görevi kabul ediyor. Bu eğitimlere bir yenisini daha ekleyen İzocam Gürcistan’da eğitim seminerlerine devam etti. İzocam ayrıca Sürdürülebilir Çevre ve Enerji Birliği ve Tiflis Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Fakültesi ile de bir işbirliği protokol imzaladı.


İzocam Gürcistan’ın iki farklı şehrinde düzenlediği eğitimlerin yanı sıra başarılı bazı işbirliklerine de imza attı. Tiflis’te düzenlenen eğitim sonunda Tiflis Güzel Sanatlar Akademisi, UESEE (Sürdürülebilir Enerji ve Çevre Birliği), İzocam Gürcistan Bayi Nova ve İzocam’ın taraf olduğu bir protokol imzalandı.

Tiflis Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Fakültesi ile gerçekleştirilen işbirliği kapsamında Akademi’de İzocam’a sınıf ayrılarak yalıtım eğitimleri verilecek. Bunun yanı sıra yalıtım bilinirliliğini artırıcı ortak faaliyetler de yürütülecek.

Protokol çerçevesinde; Apolon Kutateledze Adındaki Tiflis Sanat Devlet Akademisi, Ltd Nova, İzocam ve Sürdürülebilir Çevre ve Enerji Birliği, Sanat Akademisi öğrencilerinin, bireysel ve pratik becerileri ile çağdaş gereksinimlerini karşılayabilecek kalifiyeli mimar olmalarına yardım edecekler.

Sanat Akademisi’nin başarılı öğrencileri, İzocam’ın Gürcistan Bayi Nova’nın Show Room’unda pratik yapabilecekler. Tiflis Sanat Devlet Akademisi’nin bir dershanesinde Nova ve İzocam’ın ürettiği yalıtım malzeme ve teknolojileri sergilenecek. İzocam ayrıca eğitim merkezinde yeni, çağdaş teknolojileri de öğrencilere aktaracak. Sertifika programları protokoldeki taraflar ile ortaklaşa gerçekleştirilirken, SEÇ uzmanlarının katılımı ile ders ve seminerler düzenlenecek. Ayrıca sektörde çalışan mimar ve mühendislere yönelik ortaklaşa eğitim, çalıştay ve bilimsel konferanslar da organize edilecek.
 

İzocam’dan Gürcistan’da Anlamlı Protokol