İzocam Fas’da 15. Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’na Katıldı

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

29.12.2014
İzocam Fas’da 15. Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’na Katıldı

İzocam, 26-30 Kasım tarihleri arasında Fas’ın Kazablanka şehrinde gerçekleştirilen 15. Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’nda (S.I.B) standıyla yer aldı.

İzocam fuarda mineral yün ürünlerini tanıttı. Fuar ziyaretçilerinin yakından ilgilendiği flex ve taşyünü ürünler hakkında İzocam’ın uzman kadrosu detaylı bilgiler aktararak ürünlerin doğru kullanımı hakkında da bilgiler verdi. Hem kendi adına hem de bayisi Veli Sarl ile fuarda iki ayrı stand ile yer alan İzocam, Taşyünü, Flex, XPS ve Panel ürünlerini sergiledi.

Özellikle de Taşyünü, Flex, XPS ve Panel ürünlerini sergileyen İzocam ve İzocam Fas bayisi Veli Sarl fuarda ayrı standlarla yer aldılar. İzocam 2 yıldır faaliyette bulunduğu Fas pazarında özellikle Taşyünü ve Flex ürünleri ile yer alıyor. İnşaat projeleri, konutlar ve sanayi binaları yalıtımı konusunda gelecek vaad eden Fas pazarında İzocam’ın 2015 yılı için hedefi 1 milyon Euro...

Fas’ın en önemli Yapı Fuarı olan ve 2 yılda bir gerçekleştirilen fuarda çok farklı ülkelerden inşaat ve yalıtım sektörünün temsilcileri ürünlerini tanıttı. Fuarda Türk firma sayısının fazla olması dikkat çekti. 60 Türk firmasının yanı sıra Portekiz, İspanyol, İtalyan, Çin ve Mısır’dan da çok sayıda inşaat ve yalıtım şirketi de fuarda standıyla yer aldılar.

 

İzocam Fas’da 15. Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’na Katıldı