İzocam Eğitimlerini Gürcistan’a da Taşıdı

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

28.11.2014
İzocam Eğitimlerini Gürcistan’a da Taşıdı

Yalıtımın Türkiye’deki adı İzocam sektörünü ileri taşımak için eğitimin gücüne inanıyor ve her kademeden sektör temsilcilerine Türkiye genelinde eğitimler düzenliyor. İzocam ihracat yaptığı ülkelerin sektör temsilcilerine de eğitim desteğinde bulunmayı görevi kabul ediyor. Bu eğitimlerden bir yenisini daha Gürcistan’ın iki farklı şehrinde düzenleyen İzocam, doğru yalıtımı ve uygulamalarını anlattı. Sürdürülebilir Çevre ve Enerji Birliği ve Tiflis Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Fakültesi ile de bir işbirliğine imza atan İzocam, bu fakültede “yalıtım” dersleri verecek.

İzocam tarafından Gürcistan’da düzenlenen eğitimlerden ilki 5 Kasım’da Batum Radisson Blu Otel’de ve ikincisi ise 6 Kasım’da Tiflis Radisson Blu Otel’de gerçekleştirildi. Seminerlerin ana konuları arasında İzocam ürünleri ve kullanım alanları, yalıtım sistemleri ve doğru yalıtım uygulamaları yer aldı. İzocam’ın sunduğu servis ve hizmetlerin de anlatıldığı eğitimlereİzocam Teknik Pazarlama Müdürü Dr. Kemal Gani Bayraktar ve İzocam İhracat Müdürü D. Ahmet Demirtaş katıldı.

Gürcistan’da düzenlenen eğitimlerle İzocam’ın yalıtımdaki gücünün bir kez daha hatırlatılmasıve henüz Gürcistan pazarında bulunmayan ancak yakın zamanda pazara sunulması hedeflenen ürünlerin tanıtılması amaçlandı. Verimli geçen eğitimler sonunda Gürcistan sektör temsilcileri de İzocam yetkililerine sorularını yönelterek hem ürünler hem de yalıtım ile ilgili akıllarındaki birçok soruya yanıt bulabilme fırsatı yakaladılar.

İzocam’ın Gürcistan’daki her bir eğitimine müteahhit firma yetkilileri, akademisyenler, mimari ofis çalışanları ile birlikte 40’ar kişi katıldı.

İzocam Gürcistan’da başarılı bazı işbirliklerine de imza attı. Tiflis Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Fakültesi ile gerçekleştirilen işbirliği kapsamında Akademi’de İzocam’a sınıf ayrılarak yalıtım eğitimleri verilecek. Bunun yanı sıra da yalıtım bilinirliliğini artırıcı ortak faaliyetler yürütülecek.

Tiflis’te düzenlenen eğitim sonunda iseTiflis Güzel Sanatlar Akademisi, UESEE (Sürdürülebilir Enerji ve Çevre Birliği),İzocam Gürcistan Bayi Nova ve İzocam’ın taraf olduğu bir protokol imzalandı.
 

İzocam Eğitimlerini Gürcistan’a da Taşıdı