İzocam Bayi Eğitimlerine Devam Ediyor

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

31.10.2014
İzocam Bayi Eğitimlerine Devam Ediyor

İzocam Türkiye’nin dört bir yanındaki profesyonel mimar ve mühendis kadrosu ile birlikte düzenlediği bayi eğitimlerinin sonuncusunu Eylül ayında Erzurum’da gerçekleştirdi.

Yalıtım sektöründeki başarılı faaliyetlerinin yanı sıra sektör temsilcilerine ve bayilerine sağladığı eğitimlerle de “yalıtım” bilincinin gelişimini sağlayan İzocam, bayilerini ürün, sistem ve hizmetler hakkında bilgilendirerek en doğru şekilde uygulanması esaslarını da aktarıyor.

Erzurum’da Xanadu Snow White Palandöken’de düzenlenen eğitimde ürün belgelendirme, süreçler, yeni ürünler, usta eğitimleri, MYK sertifikaları ve hizmetler hakkında güncel haberler ve belgelerin detayları İzocam tarafından katılımcılara aktarıldı. İzocam gündemindeki tüm önemli konular ve yeni bilgiler paylaşılırken karşılıklı görüş alışverişi sağlanarak ürün ve hizmetler hakkında farkındalık yaratıldı.
 

İzocam Bayi Eğitimlerine Devam Ediyor