Türkiye İmsad’dan İzocam’a Plaket

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

31.10.2014
Türkiye İmsad’dan İzocam’a Plaket

Kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği projeler ve çalışmalarıyla Sivil Toplum Kuruluşlarını destekleyen İzocam, sektördeki vizyoner öncülüğünü sürdürüyor. Türkiye İMSAD’ın kuruluşundan itibaren üyesi olan İzocam, derneğin 30. yıl dönümünde plaketle ödüllendirildi.

Türkiye İnşaat Malzemeleri Sanayicileri Derneği, Türkiye İMSAD 30. kuruluş yıldönümünü görkemli bir törenle kutladı. Kuruluşundan bu yana İMSAD üyesi olan Yalıtım sektörünün lideri İzocam’a da plaket takdim edilen geceye Zuhal Olcay ve Erol Büyükburç unutulmaz şarkılarıyla renk kattı.

Dünya ile rekabette önde olmak için de her yıl yeni ve teknolojik yatırımlar yapan Türkiye İMSAD 30. yıl gecesinde üyeler, paydaş kuruluşlar ve sektör temsilcileri bir araya geldi. Türkiye inşaat sektörünün bir araya geldiği geceye, TİM, İMMİB ve İKMİB gibi kurumların yönetim kurulu üyeleri de katıldı.
 

Türkiye İmsad’dan İzocam’a Plaket