İzocam’ın Berlin seyahatine yurt genelindeki bayi ve müşterilerinden 405 temsilci katılıyor

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

30.09.2014
İzocam’ın Berlin seyahatine yurt genelindeki bayi ve müşterilerinden 405 temsilci katılıyor

Bayi ve müşterileri için her yıl farklı kampanyalarla sürprizler hazırlayarak

Dünya’nın en keyifli ülke ve şehirlerini yakından görme fırsatı sunmaya devam eden İzocam, bu yıl başarılı bayi ve müşterilerini Berlin’de ağırlayacak. İzocam’ın düzenlediği kampanya ile İzocam bayileri ve müşterileri her yıl Avrupa’daki derbileri izleme fırsatı yakalıyor. Bu sene rekor bir katılım ile farklı şehirlerden 405 sektör temsilci Herta Berlin – Schalke 04 maçını izleyecek.


İzocam her yıl olduğu gibi bu yıl da bayi ve müşterilerini unutmuyor. Dünya’nın önde gelen şehir ve ülkelerinin tarihi yerlerini, doğal güzelliklerini ve önde gelen turistik merkezlerini görme imkânı tanıyan İzocam, bayi ve müşterileri ile bu yıl Berlin’i ziyaret edecek. İzocam’ın farklı bayilerinin temsilcileri ile müşterilerinin katılacağı Berlin seyahatine 405 kişi katılacak.

Ağustos – Eylül – Ekim – Kasım 2014 döneminde kampanyaya dahil ürünler için belirlenen hedefe ulaşan İzocam bayi ve müşterileri, 13-16 Mart 2015 tarihleri arasında Berlin’e yapılacak 3 gece 4 günlük seyahat programını takip edecek. Uluslararası mimari, güzel sanatlar ve sahne sanatları alanlarında Avrupa´nın kültür başkenti olarak bilinen Berlin’in kafeleri, eğlence hayatı, tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedecek olan İzocam bayi ve müşterileri Herta Berlin – Schalke 04 maçını da izleme şansı yakalayacak.

İzocam’ın Berlin seyahatine yurt genelindeki bayi ve müşterilerinden 405 temsilci katılıyor