İzocam Mısır’da düzenlediği seminerde bayileri ve iş ortakları ile bir araya geldi

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

30.09.2014
İzocam Mısır’da düzenlediği seminerde bayileri ve iş ortakları ile bir araya geldi

İzocam, Türkiye’de yalıtım bilincini yaymak için kamuoyuna yönelik çalışmalarının yanı sıra iç eğitimleriyle de bayi ve çalışanlarına son yenilikleri, ürün özelliklerini ve sektöründeki en yeni teknolojik gelişmeleri aktarıyor. Yurt geneliyle yetinmeyen İzocam, bayilerinin bulunduğu ve ihracat yaptığı ülkelerde de kapsamlı eğitimler veriyor. Mısır’ın başkenti Kahire’de 8-9 Eylül tarihlerinde gerçekleştirdiği seminer ile İzocam, sektöründe söz sahibi 120’den fazla kişiye ürün yelpazesini ve sektördeki yenilikleri aktardı.


İzocam’ın Kahire’de iki gün süreyle düzenlediği seminerlerin ilk günü olan 8 Eylül’de İzocam’ın ürün yelpazesi ve hizmetleri ile Yeni Nesil Camyünü’nü tanıtıldı. Seminere Mısır’ın belli başlı Müteahhit ve Danışman Firmaları, Mimari Ofisler ve İzocam bayileri ile müşterileri katıldı. Yalıtımda kullanılabilecek tüm ürünlerin ve İzocam teknik hizmetlerinin detaylı olarak anlatıldığı seminer eğitici yönüyle katılımcıların büyük beğenisini topladı.

9 Eylül’de gerçekleştirilen ve Fırın Üreticileri için özel olarak hazırlanan seminere Mısır’da fırın üretimi yapan firmalarkatıldı. Seminerde fırın üretimi için uygun malzemeler tanıtılırken üreticiler de karşılaştıkları bazı teknik güçlükleri İzocam yetkilileri ile paylaştı. Fırın üretiminde karşılaşılan 250ºC üzeri sıcaklıklarda ısı kaçakları oluşması ve bakalitli ürünlerle yapılan yalıtımın kokuya sebep olması gibi teknik zorlukların yalıtım özelliği daha yüksek olan “iğneli fırın şiltesi” ile kolaylıkla çözülebileceği İzocam yetkilileri tarafından aktarıldı. Seminerde İzocam ürünlerinin EUCEB belgeli ürünler olduğu da ele alınan önemli konu başlıkları arasındaydı. Bu ürünleri kullananların, fırınlarında sağlığa aykırı bir madde bulunmadığını gönül rahatlığıyla beyan edebilecekleri de İzocam yetkilileri tarafından detaylı olarak anlatıldı. 

İzocam’ın düzenlediği her iki seminer de katılımcılar tarafından ilgiyle izlenirken,  Kahire’de, sektöründe söz sahibi 120’den fazla kişiye ulaşıldı.

 

İzocam Mısır’da düzenlediği seminerde bayileri ve iş ortakları ile bir araya geldi