İzocam’ın başarılı bayi ve müşterileri Berlin’i keşfedecek.

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

01.08.2014
İzocam’ın başarılı bayi ve müşterileri Berlin’i keşfedecek.

Bayi ve müşterileri için her yıl farklı kampanyalarla sürprizler hazırlayarak
Dünya’nın en keyifli ülke ve şehirlerini yakından görme fırsatı sunmaya devam eden İzocam, başarılı bayilerini Berlin’de ağırlayacak.


İzocam her yıl olduğu gibi bu yıl da bayi ve müşterilerini unutmuyor. Dünya’nın önde gelen şehir ve ülkelerinin tarihi yerlerini, doğal güzelliklerini ve önde gelen turistik merkezlerini görme imkânı tanıyan İzocam, bayi ve müşterileri ile bu yıl Berlin’i ziyaret edecek.

Kampanyaya dahil ürünlerde, Ağustos – Eylül – Ekim – Kasım 2014 döneminde belirlenen hedefe ulaşan İzocam bayi ve müşterileri, 13-16 Mart 2015 tarihleri arasında Berlin’e yapılacak 3 gece 4 günlük seyahat programına katılacak. Uluslararası mimari, güzel sanatlar ve sahne sanatları alanlarında Avrupa´nın kültür başkenti olarak bilinen Berlin’in kafeleri, eğlence hayatı, tarihi, mimarisi ve doğal güzelliklerini keşfedecek olan İzocam bayi ve müşterileri Herta Berlin – Schalke 04 maçını da izleme şansını yakalayacak.  

İzocam’ın başarılı bayi ve müşterileri Berlin’i keşfedecek.