İzocam´dan çatı yalıtımına özel sistem "Roofmix"

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

12.04.2012
İzocam´dan çatı yalıtımına özel sistem "Roofmix"

Ürünleri ile her türlü yalıtım ihtiyacına cevap veren İzocam, son olarak çatı sistemlerinde geliştirdiği bütünleştirici teknolojisi ile ön plana çıkıyor. Düz çatılar için farklı üretici ve tedarikçiler aracılığıyla ayrı ayrı ve çok alternatifli olarak sunulan ürünler yerine, bütünleşik sistem ve detay çözümleri geliştiren İzocam, yatırımcıların ve tasarımcıların beklentisini karşılıyor.

“Roofmix” adıyla sunulan sistemin temel elemanlarını, her tür taşıyıcı sistem çözümüne imkan veren İzocam Tekiz trapezleri, yüksek yalıtım özelliği ile değer katan farklı tip ve özelliklerdeki İzocam taşyünü levhaları ve son kat olarak Multiplan işbirliğiyle geliştirilen UV ve bitki kökü dayanımlı, yüksek elastikiyet İzocam İzoplan TPO ve PVC membranları oluşturuyor.

Özellikle kapsamlı ve büyük yatırımlarda, ekonomik ve uzun ömürlü çözümler sunmak, bakım ihtiyacını azaltmak, sürdürülebilirliğe katkı sağlamak fikriyle oluşturulan “Roofmix” farklı kullanım alanları için farklı çözümler de getiriyor. Bu bağlamda düz çatılara yönelik “Roofmix flat”, ses yalıtımı gerektiren çatılara yönelik “Roofmix silent”, güneş enerjisinden yararlanılan çatılara yönelik “Roofmix solar” ve ekolojik bina çatılarına yönelik “Roofmix eco” sistemleri kullanıma sunuluyor.

İzocam´dan çatı yalıtımına özel sistem