İzocam bayileri "Kutup Yıldızı" altında toplandı

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.04.2012
İzocam bayileri "Kutup Yıldızı" altında toplandı

Açılış konuşmasını İzocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut’un yaptığı toplantıda, konuk konuşmacı olarak Gani Müjde yer aldı. 2011 yılı iş sonuçları değerlendirildiği, 2012 hedefleri paylaşıldığı toplantıda 2011’de en yüksek ciroya ulaşan bayiler ödüllendirildi.

İzocam, her yıl geleneksel olarak düzenlediği bayi toplantısının onikincisini, 8-11 Mart 2012 tarihleri arasında Kıbrıs Cratos Premium Hotel’de gerçekleştirdi. Toplantı bu yıl, İzocam’ın sektöründeki öncü ve rehber konumunu simgeleyen “Kutup Yıldızı” başlığı ile gerçekleştirildi. Toplantının konsepti; üretim tesisleri, ürün ve hizmet kalitesi ile sektöründe lider bir konumda bulunan İzocam’ın, Kutup Yıldızı gibi sadece kendini değil bütün çevresini geliştiriyor olmasından yola çıkılarak belirlendi.

İzocam bayilerinin ve çalışanlarının katılımıyla Lefkoşa’da, “Grand Prix’12 Yarışları” gerçekleştirildi. Keyifli anlar ve kıyasıya mücadelenin yaşandığı yarışların sonunda, en iyi zamanlamayı yapan ilk 3 kişi ve en başarılı takım ödüllendirildi. Kazananlara kupa ve madalyaları gerçekleştirilen ödül töreninde İzocam Genel Müdürü A.Nuri Bulut tarafından verildi.

Aynı günün akşamı Girne’deki tarihi Bellapais Manastırı’nda “Yıldızların Altında” Gecesi’nde bir araya gelindi. Herkesin siyah giydiği gecede, manastırın bahçesinde hoş bir atmosferde güzel bir gece geçirildi.

İzocam’ın 2011 yılı iş sonuçlarının değerlendirildiği ve 2012 hedeflerinin ele alındığı toplantının açılışını İzocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut gerçekleştirdi. Bulut’un toplantıyla ilgili bilgi verdiği açılış konuşmasının ardından, İzocam Yönetim Kurulu Üyesi ve Alghanim Finansal Başkanı Mark Schmitz ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Öktem de bir konuşma yaptı.

Nuri Bulut konuşmasında, İzocam’ın davranış ve çalışma ilkelerinden söz ettikten sonra, dünya ve Türkiye ekonomisiyle ilgili genel bilgi verdi. Bulut, konuşmasında İzocam’ın 2011’de 304 milyon TL brüt satışa ulaşarak yüzde 14,3 büyüdüğünü ve 34,6 milyon net dönem kârı elde ettikleri bilgisini aktardı. Bulut ayrıca 2012 yılında 325 milyon TL brüt ciro, 35 milyon dolar ihracat ve yüzde 7 büyüme hedeflediklerini de ifade etti.

Bulut’un ardından konuşma yapan Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Öktem, Türkiye’de yalıtım sektörüyle ilgili 2011 verilerini paylaştı. Ülkemizde yalıtım pazarının 2011’de yüzde 22 büyüdüğünü ve 11 milyon metreküp büyüklüğe ulaştığını belirten Öktem, “Bu, sevindirici bir büyüme, ancak halen Avrupa’nın çok gerisindeyiz” dedi.

Toplantıya konuk konuşmacı olarak katılan gazeteci, karikatürist, senarist, yönetmen ve sunucu kişiliğiyle tanınan Gani Müjde de hazırladığı sunum ile İzocam’a dair izlenimlerini aktardı. Toplantının son akşamı düzenlenen kokteylin ardından Gala Yemeği ve Ödül Töreni gerçekleştirildi. 2011 yılının en yüksek ciroya ulaşan bayilerin ödüllendirildiği gecede, 9 farklı kategoride 25 bayi ödül aldı. Ödül töreninin ardından bayiler ve eşleri, ünlü sanatçı Sibel Tüzün’ün “kabare show”uyla eğlendiler.

İzocam bayileri