İzocam’dan su yalıtımına özel ürün

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

09.02.2012
İzocam’dan su yalıtımına özel ürün

Yalıtımın lider firması İzocam, 2012 yılında da ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. İzocam İzoplan, su yalıtımı uygulamalarına kusursuz bir çözüm sunuyor.

İzocam yeni yalıtım ürünleri geliştirerek her türlü yalıtım ihtiyacına yanıt veriyor. İzocam’ın son ürünü ise, su yalıtımı uygulamalarında kullanılmak üzere Multiplan işbirliğinde tasarlanıp üretilen PVC ve TPO esaslı “İzocam İzoplan” oldu.

İzocam İzoplan markalı yalıtım membranlarının değişik uygulama alanlarına hitap ediyor. Ürünler; temel ve bahçe teras çatı uygulamalarında “İzocam İzoplan PVC temel”, çatı uygulamalarında “İzocam İzoplan PVC çatı” ve “İzocam İzoplan TPO çatı” olarak uygulanabiliyor.

İzocam’ın en yeni ürünü İzoplan, 1,2 milimetreden 2 milimetreye kadar olan kalınlıkları ile farklı özelliklerde üretilebiliyor. İki farklı renk seçeneği bulunan İzoplan ürünleri, aksesuarlarıyla birlikte temelden çatıya su yalıtımı konusunda mükemmel bir çözüm sunuyor.

İzocam’dan su yalıtımına özel ürün
İzocam’dan su yalıtımına özel ürün
İzocam’dan su yalıtımına özel ürün