Kocaeli Sanayi Odası’ndan İzocam’a Ödül !

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

09.02.2012
Kocaeli Sanayi Odası’ndan İzocam’a Ödül !

2011 yılı “Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu”nda İzocam, “Büyük Ölçekli İşletme Kategorisinde Sektör Ödülü”nün sahibi oldu.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen “Sanayi Kuruluşları Çizgiüstü Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu”nda Kocaeli Bölgesi’nde faaliyet gösteren başarılı kuruluşlara ödülleri, TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla 11 Ocak 2012 günü, Güral Sapanca Otel’de düzenlenen bir törenle verildi.

Doğu Marmara Bölgesi’ndeki başarılı Sanayi kuruluşlarını ödüllendirmek amacıyla Kocaeli Sanayi Odası önderliğinde PWC Türkiye, Doğu Marmara ABİGEM A.Ş., Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve CNN Türk işbirliğinde ve Bolu, Düzce, Sakarya ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odaları koordinasyonu ile düzenlenen Organizasyon’da, farklı sektörlerde KOBİ ve Büyük Ölçekli İşletme Kategorilerindeki ödüller sahiplerini buldu. Organizasyon çerçevesinde bu sene, 13 sektörde ve 7 kategoride değerlendirme yapıldı.

2011 yılı “Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu”na başvuran kuruluşlar arasında yapılan jüri değerlendirmesi sonucunda İzocam, faaliyet gösterdiği Yapı ve Yapı Malzemeleri Sanayi Sektörü’nde “Büyük Ölçekli İşletme Kategorisinde Sektör Ödülü”ne layık görüldü.

Tören’e TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile birlikte; Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Yalova Valisi Esengül Civelek, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri ve çeşitli sektörlerden sanayiciler katıldı.

“Sanayi Kuruluşları Çizgiüstü Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu” ile firmaların ödüllendirilmekten öte kendilerini tartabilecekleri bir ölçüm ve kıyaslama fırsatı yaratılabilmesi amaçlanıyor.

Kocaeli Sanayi Odası’ndan İzocam’a Ödül !
Kocaeli Sanayi Odası’ndan İzocam’a Ödül !