Dış cephe ısı yalıtım sistemleri hakkında merak edilen herşey “www.terrathermmanto.com.tr” de!

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.10.2011
Dış cephe ısı yalıtım sistemleri hakkında merak edilen herşey “www.terrathermmanto.com.tr” de!

İzocam - Weber işbirliği ile hazırlanan yeni web sitesi “www.terrathermmanto.com.tr”de dış cephe ısı yalıtım sistemleri üzerine geniş bilgilere yer veriliyor.

İzocam ve Weber ortaklığında sunulan, ısı kayıp ve kazançlarını yaz-kış yarı yarıya azaltan terratherm-manto dış cephe ısı yalıtım sistemleri ve bileşenlerinin detaylı olarak anlatıldığı web sitesi kullanıcıların ilgisine sunuldu. Değişen kullanıcı alışkanlıkları, teknolojik gelişmeler ve farklı kullanıcı profilleri dikkate alınarak hazırlanan web sitesi, modern ve kullanıcı-dostu tasarımının yanı sıra kullanıcılara zengin bir içerik de sağlıyor.

Hem profesyonellerinin hem de son kullanıcıların ilgi ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan web sitesinde teknik bilgiler, uygulama detayları, yalıtım malzemeleri, kalınlık önerileri, yönetmelikler, şartnameler, zengin renk ve tekstür seçenekleri gibi pek çok konuda detaylı bilgi yer alıyor.

Özellikle mantolama yaptırmayı düşünen son kullanıcılar için hazırlanan “Binamızı Mantolamak İstiyoruz” bölümü, kullanıcılara izlemeleri gereken adımları gösteren bir kılavuz niteliğinde. Malzeme tüketiminin ve illere göre kalınlık miktarlarının da hesaplanabildiği sitede kullanıcılar eğitim başvurusu, fiyat teklifi, proje renklendirme ve termal kamera çekim hizmeti gibi taleplerini kolaylıkla iletebiliyorlar. Bunun yanısıra “Tekstür ve Renk Seçenekleri” bölümünde özel bir program aracılığıyla örnek binaları renklendirebilen kullanıcılar tekstür seçeneklerini de karşılaştırabiliyorlar.

İzocam ve Weber’in dış cephe ısı yalıtım sistemlerindeki uzmanlığı şimdi  www.terrathermmanto.com.tr’nin güçlü teknik altyapısı ve