İzocam, Tekiz ürünlerinde yeni bir “ Sandviç Panel Hattı” yatırımı yapıyor.

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

09.02.2012
İzocam, Tekiz ürünlerinde yeni bir “ Sandviç Panel Hattı” yatırımı yapıyor.

Türkiye’de yalıtım sektörünün lideri İzocam, geçtiğimiz yıl açıkladığı yeni yatırımları hayata geçirmeye devam ediyor. Yatırım planları arasında yer alan Gebkim OSB Tesisi’ni Haziran 2011’de hizmete açan İzocam, yine aynı tesiste sandviç panel sektöründe ilk ve öncü konumunu pekiştirecek, sektörde yeni ürünlerin yüksek kapasitelerle sunulabileceği yeni bir sandviç panel hattı yatırımı gerçekleştiriyor.

İzocam, Gebkim OSB’deki Tesisi’ne yıllık üretim kapasitesi 4.000.000 m² olan yeni bir panel hattı kuruyor. Bu yatırım için 2010 yılında Dilovası Gebkim OSB’de satın alınan 86 dönüm arsa üzerindeki yeni üretim binaları kullanılıyor.

Yaklaşık 6.000 m²’lik kapalı alana kurulan ve en son teknoloj ile donatılan panel üretim hattı kendi alanında dünya lideri olan üretici firmalar tarafından inşa ediliyor.

Yeni üretim hattının İzocam’a verimlilik ve ürün çeşitliliği olarak bir çok avantaj sağlaması bekleniyor. İzocam’ın Gebkim OSB’de yapılan yeni üretim binası, ek kapasitelere ve yeni yatırımlara imkan verecek şekilde tasarlanıyor. 2012’nin ikinci yarısında hizmete açılması öngörülen hattın ardından, İzocam önümüzdeki dönemde de bu tesisinde İzocam Tekiz markalı ürünlerinde kapasite artırımları ve yeni yatırımlarını sürdürecek.

İzocam, Tekiz ürünlerinde yeni bir “ Sandviç Panel Hattı” yatırımı yapıyor.