İzocam, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na katılıyor.

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

04.01.2012
İzocam, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na katılıyor.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na katılıyoruz. 12-13 Ocak 2012 tarihleri arasında WOW Convention Center’da organize edilen fuarda yalıtım ve enerji tasarrufu ilişkisine dikkat çekiyoruz.

Fuar’daki oturum ve panellerde; İllerde Enerji Verimliliği, Enerji ve Çevre Teknolojileri, Aydınlatma ve LED Teknolojileri, Binalarda Enerji Verimliliği, Enerji Verimli Ürün Teknolojileri, Yerinden Üretim ve Yenilenebilir Enerjiler, Sanayi ve Enerji Çevrim Sektörü, Ulaşım ve Şehir Planlama, İklim Değişikliği ve Enerji Verimliliği, Enerji Verimliliğinin Emisyon Azaltımına Etkileri, Atık Teknolojileri ve Karbon Ticareti gibi konular ele alınıyor.

İzocam da, 12-13 Ocak 2012 tarihleri arasında WOW Convention Center’da organize edilen fuarda, başta enerji verimliliğine yönelik olmak üzere Yapı Sektörü’ne yönelik tüm ürünlerini sergiliyor. İzocam Optimum Sistem, Terratherm Manto, Camyünü Endüstriyel Yapı Levhaları, İzocam Camyünü Konfor, İzocam Camyünü ve Taşyünü Kalibel, İzocam Tekiz Çatı Cephe Sistemleri fuarda ön plana çıkan ürün ve ürün gruplarını oluşturuyor.

Sosyal sorumluluk bilincinden hareketle her platformda yalıtımda kalınlığın önemi ve enerji tasarrufuna katkılarını vurgulayan İzocam, UEVF’de yalıtım kalınlığının önemine de dikkat çekiyor. Standa yerleştirilecek görseller ile yalıtım kalınlığı arttıkça enerjiden ne ölçüde tasarruf edileceği gözler önüne seriliyor. Kalın yalıtım ile BEP çizelgesinde nasıl yukarı çıkılabileceği de yine standda bulunan görseller yardımı ile ziyaretçilere aktarılıyor. Ülkemizde yalıtım kalınlıklarının yetersiz olduğunu sık sık gündeme taşıyan İzocam, konu ile ilgili güncel bilgileri fuarda sektör temsilcileri ile paylaşıyor.

İzocam standında, yalıtımın küresel ısınmaya karşı olumlu etkileri, temiz bir dünya için yalıtım malzemelerinin bilinçli kullanımı ile ilgili detaylı bilgilendirmeler yapılıyor. UEVF boyunca, profesyonel mimar ve mühendis teknik kadro tarafından İzocam standında ziyaretçilere yalıtım konusunda bilgiler aktarılıyor.

Enerji Verimliliği’nin tüm konularının ele alındığı, yoğun ilgi gören oturumlar ve panellerin düzenlendiği UEVF; kamu, özel sektör ve akademik çevreyi buluşturma özelliği ile de öne çıkan fuarlar arasında yer alıyor.

Apollon Salonu Stand B11