İzocam’dan başarılı bayilerine unutulmaz Norveç Fiyordları gezisi

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

08.06.2014
İzocam’dan başarılı bayilerine unutulmaz Norveç Fiyordları gezisi

Her yıl düzenlediği yurtdışı seyahatlerle bayilerine sürprizler hazırlayan İzocam, Dünya’nın en keyifli ülke ve şehirlerini yakından görme fırsatı sunuyor. İzocam’ın bu seneki sürprizi ise gemi ile Norveç Fiyordları oldu.

İzocam her yıl olduğu gibi bu yıl da bayilerini unutmadı. Başarılı bayilerine dünyanın önde gelen şehir ve ülkelerinin tarihi yerlerini, doğal güzelliklerini ve önde gelen turistik merkezlerini görme imkânı tanıyan İzocam 31 Mayıs-7 Haziran 2014 tarihleri arasında gemi ile Norveç Fiyordları seyahati düzenledi.

2013 yılı hedeflerine paralel satış başarılarına göre belirlenen yurt içi ve yurt dışı İzocam-Tekiz bayileri, Norveç Fiyordları’na yapılan 7 gece 8 günlük seyahat programına katıldı.  Hamburg üzerinden Norveç’e ve oradan da İsveç’e geçilen gezide; gemi ile sırasıyla Kiel, Kristiansand, Hallesyt, Flam, Stanvanger ve Göteborg’a gidildi.

İzocam bayileri ilk olarak Kuzey Almanya´da bulunan ve 11. yüzyıla dayanan eski bir şehir olan ve Schleswig-Holstein Bölgesi’nin başkenti Kiel’i gezdiler.

Güneşli iklimiyle Norveç´in en popüler tatil yerlerinden biri olan Kristiansand İzocam bayilerinin ikinci durağı oldu. Norveç´in 5. şehri olmasına rağmen geometrik ama büyüleyici rönesans tarzına göre planlanmış düzeni sayesinde Kristiansand’in sakin ve mütevazi atmosferini bayiler yakından görebilme fırsatı yakaladılar.

2005 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi´ne giren Geiranger Fiyordu’nun etkileyiciliğine ise hayran kalındı. İzocam bayilerinin bir diğer durağı Güneybatı Norveç´te Aurlandsfjord´un sonunda nefes kesen bir biçimde yer alan Flam isimli küçük bir köy oldu. Bu Fiyord, Norveç´in en uzun fiyordu olan Sogne Fiyordu’nun bir yan koludur ve uzunluğu 200 km´den daha fazladır.

İzocam bayileri Oslo`nun 190 km. güneybatısında ve Bergen’in güneyinde kurulu petrol endüstrisinin başşehri Stavanger’i da gezip gözlemlerde bulunduktan sonra, İsveç’in ikinci şehri olan Göteborg’a seyahat etti. Nüfusu yaklaşık 500.000 olan bu kozmopolit ve canlı şehir İzocam bayi seyahatinin son durağı oldu.

 

İzocam’dan başarılı bayilerine unutulmaz Norveç Fiyordları gezisi
İzocam’dan başarılı bayilerine unutulmaz Norveç Fiyordları gezisi