İzocam Okul Sektör Fuarı’nda Öğrencilere ürünlerini Tanıttı

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

03.06.2014
İzocam Okul Sektör Fuarı’nda Öğrencilere ürünlerini Tanıttı

İSOV Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nin sektörle işbirliği içerisinde yürütülen ve bu yıl 3-4 Haziran tarihleri arasında 7.’sini düzenlediği İTEM İSOV Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Sektör Fuarına katılan İzocam, 2 gün boyunca kendisine ayrılan stantta ürünlerini sergileyerek fuarı ziyaret eden öğrencilere sektördeki yenilikler ve pratikler ile ilgili bilgiler aktardı.

Her yıl gerçekleştirilen fuarın açılış konuşmasını Şişli Kaymakamı Sayın Salih Işık yaptı. Sektörden 17 firmanın katıldığı fuarı çevre okullardan öğrenciler de ziyaret etti.

Ortaokul öğrencilerini mesleki teknik eğitime yönlendirmek, 9 ve 10. sınıf öğrencilerinin bölüm seçimlerini bilinçli yapmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen fuarda, bölümüne karar verip eğitimine devam eden ve sektöre ilk adımını atan öğrenciler de yeni üretilen malzeme ve uygulamaları tanıma fırsatı buldu.
 

İzocam Okul Sektör Fuarı’nda Öğrencilere ürünlerini Tanıttı