Yeni Nesil Camyünü ambalajıyla da fark yaratıyor

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

05.05.2014
Yeni Nesil Camyünü ambalajıyla da fark yaratıyor

Yalıtım sektörünün lideri İzocam, çevreye çok daha duyarlı olarak geliştirdiği “Yeni Nesil Camyünü”nün ambalajıyla da dikkat çekiyor.

Uygulayıcılara büyük konfor sağlayan “Yeni Nesil Camyünü” yüksek orandaki çevre dostu özellikleri ile farkını ortaya koyuyor. Üretiminde doğal mineraller ve geri dönüşüm ürünleri kullanılan güvenli ve çevre dostu Yeni Nesil Camyünü; nakliye maliyetlerinin ve nakliyeler nedeniyle oluşan karbon salımı ve uçucu organik partikül emisyonu gibi çevresel etkilerin azalmasını sağlayacak teknolojiler ile ambalajlanıyor. 

2014 yılında AR-GE alanında yüksek performanslı yarı mamul geliştirme konusuna odaklanan İzocam, yeşil renkte tasarlanan Yeni Nesil Camyünü’nün ambalajında ürün ismi ile birlikte yeni nesil logosuna, uyarı ve fayda piktogramlarına, ürünün kullanım yerine, ısıl iletkenlik (lambda) değerine ve EUCEB ile CE ikonuna yer veriyor. EUCEB, mineral yün ürünler; taşyünü ve camyünü için sadece bio ürün kategorisine verilen bir sertifikadır.

Yapı Malzemeleri Yönetmeliği (305/2011/AB) çerçevesinde TS EN 13162 ve TS EN 14303 Standartlarına tabi, binalarda ve tesisatlarında  kullanılan Yeni Nesil Camyünü Isı ve Ses Yalıtım Malzemeleri “ürünün yönetmelikte belirtilen temel gerekleri karşılamasına imkân veren malzeme” anlamına gelen “CE” işareti ile piyasaya sunuluyor.

Detaylı Bilgi için:

Seher Saygın / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 - dahili 12
seher.saygin@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79    

Canan Atalar / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 - dahili 23     
canan.atalar@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 74              
             
 

Yeni Nesil Camyünü ambalajıyla da fark yaratıyor