Yalıtımın lider firması İzocam, ISK SODEX Fuarı’nda ürünlerini sergiledi

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

06.05.2014
Yalıtımın lider firması İzocam, ISK SODEX Fuarı’nda ürünlerini sergiledi

Yalıtım sektörünün öncü firmalarından İzocam yeni ürünlerini ISK SODEX Fuarı’nda sektör temsilcilerine tanıttı. 7-10 Mayıs tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen “Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı”na İzocam, 5. salonda bulunan A06 numaralı standı ile katıldı.
İzocam ISK SODEX Fuarı’nda akustik, klima levhası, taşyünü klima levhası, prefabrik klima kanalı, camyünü prefabrik boru, İzocamflex boru, vana ceketi, sanayi şiltesi, taşyünü prefabrik boru, fırın şiltesi gibi farklı ürün ve uygulamaları ile fuar ziyaretçilerinin dikkatini çekti.
Fuarda İzocam’ın yeni ürünü çevreye çok daha duyarlı olarak geliştirilen Yeni Nesil Camyünü de sergilendi. Yeni Nesil Camyünü ile mekanik dayanım özelliği artarken kimyasal bileşimler önemli oranda azalıyor. Elyafların birbirini tutması ve ürünün şekil kazanması muhafaza edilirken yumuşak, ipeksi bir temas hissi oluşuyor. Yeni Nesil Camyünü cilde dost dokusu, kokusuz yapısı ve iç ortam hava kalitesi ile hem uygulayıcılara hem de kullanıcılara kolaylık ve konfor sağlıyor.
Üretiminde doğal mineraller ve geri dönüşüm ürünleri kullanılan güvenli ve çevre dostu Yeni Nesil Camyünü, üretim aşamasında kullanılan enerjinin 100 kat fazlasını tasarruf ediyor. Düşük karbon ayak iziyle çevreye duyarlı ve enerji dostu Yeni Nesil Camyünü, kolay ayrılmayan, dayanıklı esnek elyaf yapısı ile daha iyi kalınlık kazanırken tüm detaylara mükemmel uyum sağlıyor. Geliştirilmiş teknoloji ile üstün teknik özellikler kazandırılan Yeni Nesil Camyünü’nün ısı iletim katsayısı düşürüldüğünden yalıtım özelliği de iyileşiyor. Isı yalıtımının yanı sıra, akustik konfor ve yangın güvenliğinde de yüksek performans sağlayan Yeni Nesil Camyünü, bina ve teknik yalıtımdaki tüm detaylara güvenilir çözüm getiriyor.
 
Detaylı Bilgi için:
Seher Saygın / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 - dahili 12 /
seher.saygin@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 74 
Canan Atalar / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 - dahili 23     
canan.atalar@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79

Yalıtımın lider firması İzocam, ISK SODEX Fuarı’nda ürünlerini sergiledi
Yalıtımın lider firması İzocam, ISK SODEX Fuarı’nda ürünlerini sergiledi