Yeni Nesil Camyünü ile yalıtımın verimi de keyfi de artacak

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

05.05.2014
Yeni Nesil Camyünü ile yalıtımın verimi de keyfi de artacak

Yalıtım sektörünün lideri İzocam, çevreye çok daha duyarlı olarak geliştirdiği “Yeni Nesil Camyünü” ile “çevreye” ve “sağlığa” dikkat çekiyor. “Yeni Nesil Camyünü” uygulayıcılara büyük konfor sağlarken daha yüksek orandaki çevre dostu özellikleri ile farkını ortaya koyuyor.
 
Yeni Nesil Camyünü’nde, mekanik dayanım özelliği artarken kimyasal bileşimler önemli oranda azalıyor. Elyafların birbirini tutması ve ürünün şekil kazanması muhafaza edilirken yumuşak, ipeksi bir temas hissi oluşuyor. Cilde dost dokusu, kokusuz yapısı ve iç ortam hava kalitesi ile Yeni Nesil Camyünü hem uygulayıcılara hem de kullanıcılara kolaylık ve konfor sağlıyor. 
 
Üretiminde doğal mineraller ve geri dönüşüm ürünleri kullanılan güvenli ve çevre dostu Yeni Nesil Camyünü, imalat aşamasında kullanılan enerjinin 100 kat fazlasını tasarruf ediyor. Düşük karbon ayak iziyle çevreye duyarlı ve enerji dostu Yeni Nesil Camyünü, birbirinden kolay ayrılmayan esnek elyaf yapısı ile daha iyi kalınlık kazanırken tüm detaylara mükemmel uyum sağlıyor. Geliştirilmiş teknoloji ile üstün teknik özellikler kazandırılan Yeni Nesil Camyünü’nün ısı iletim katsayısı düşürüldüğünden yalıtım özelliği de iyileşiyor. Isı yalıtımının yanı sıra, akustik konfor ve yangın güvenliğinde de yüksek performans sağlayan Yeni Nesil Camyünü, bina ve teknik yalıtımdaki tüm detaylara güvenilir çözüm getiriyor.
İzocam 2014 yılında AR-GE alanında yüksek performanslı ürün geliştirme konusuna odaklanıyor. Yeni Nesil Camyünü’nün ambalajı nakliye maliyetlerinin ve nakliyeler nedeniyle oluşan karbon salımı gibi çevresel etkilerin azalmasını sağlayacak ambalaj teknolojileri ile üretiliyor.
 

Yeni Nesil Camyünü ile yalıtımın verimi de keyfi de artacak