İzocam “Yeni Nesil Camyünü”nü ilk kez Yapı Fuarı’nda sergiledi!

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

05.05.2014
İzocam “Yeni Nesil Camyünü”nü ilk kez Yapı Fuarı’nda sergiledi!

Türk Yalıtım Sektörü’nün lider markası İzocam, bu yıl 37’ncisi gerçekleştirilen Yapı Fuarı’na yeni geliştirdiği “Yeni Nesil Camyünü” ile katıldı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık da İzocam standını ziyaret ederek İzocam Genel Müdürü Nuri Bulut ile yalıtım üzerine kısa bir sohbet gerçekleştirdi. İzocam, profesyonel mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadrosuyla fuar boyunca ziyaretçilere yalıtım ürünleri ve detaylarda kullanımı hakkında bilgi verdi.

6-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Yapı Fuarı’na Yeni Nesil Camyünü ile damgasını vuran İzocam, bu alandaki yenilikçiliğiyle  “çevreye” ve “sağlığa” dikkat çekiyor. “Yeni Nesil Camyünü” uygulayıcılara büyük konfor sağlarken daha yüksek orandaki çevre dostu özellikleri ile farkını ortaya koyuyor.
 
İlk kez Yapı Fuarı’nda sergilenen, çevreye çok daha duyarlı olarak geliştirilen Yeni Nesil Camyünü’nde, mekanik dayanım özelliği artarken kimyasal bileşimler önemli oranda azalıyor. Ürünün şekil kazanması muhafaza edilirken yumuşak, ipeksi bir temas hissi oluşuyor. Yapı Fuarı’nda lansmanı yapılan Yeni Nesil Camyünü hem uygulayıcılara hem de kullanıcılara kolaylık ve konfor sağlıyor.  
 
Üretiminde doğal mineraller ve geri dönüşüm ürünleri kullanılan güvenli ve çevre dostu Yeni Nesil Camyünü, imalat aşamasında kullanılan enerjinin 100 kat fazlasını tasarruf ediyor. Düşük karbon ayak iziyle çevreye duyarlı ve enerji dostu Yeni Nesil Camyünü, kolay ayrılmayan, dayanıklı ve esnek elyaf yapısı ile daha iyi kalınlık kazanırken tüm detaylara mükemmel uyum sağlıyor. Geliştirilmiş teknoloji ile üstün teknik özellikler kazandırılan Yeni Nesil Camyünü’nün ısı iletim katsayısı düşürüldüğünden yalıtım özelliği de iyileşiyor. Isı yalıtımının yanısıra, akustik konfor ve yangın güvenliğinde de yüksek performans sağlayan Yeni Nesil Camyünü, bina ve teknik yalıtımdaki tüm detaylara güvenilir çözüm getiriyor.
Yapı Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle ilk defa buluşan Yeni Nesil Camyünü ile yalıtımın verimi de keyfi de artacak. 
 
Detaylı Bilgi için:
Seher Saygın / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 - dahili 12
seher.saygin@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 74 
 
Canan Atalar / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 - dahili 23     
canan.atalar@essance-istanbul.com / 0 530 384 62 79   

İzocam “Yeni Nesil Camyünü”nü ilk kez Yapı Fuarı’nda sergiledi!