İzocam, başarılı bayilerini Napoli’de ağırladı

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.04.2014
İzocam, başarılı bayilerini Napoli’de ağırladı

Bayi ve müşterileri için her yıl farklı kampanyalarla sürprizler hazırlayarak
Dünya’nın en keyifli ülke ve şehirlerini yakından görme fırsatı sunmaya devam eden İzocam, başarılı bayilerini bu yıl Napoli’de ağırladı.

İzocam her yıl olduğu gibi bu yıl da bayilerini unutmadı. Başarılı bayilerine dünyanın önde gelen şehir ve ülkelerinin tarihi yerlerini, doğal güzelliklerini ve önde gelen turistik merkezlerini görme imkânı tanıyan İzocam 10-13 Nisan 2014 tarihleri arasında Napoli seyahati düzenledi.
 
2013 yılı hedeflerine paralel satış başarılarına göre belirlenen İzocam bayileri, Napoli’ye yapılan 3 gece 4 günlük seyahat programına katıldı.
 
Özel hazırlanan seyahat programında,  dünyanın en önemli arkeolojik alanlarından biri olan Pompei ve UNESCO Dünya mirasları listesinde yer alan Napoli’nin tarihi şehir merkezini de görme fırsatı yakalayan bayiler yüzyıllar öncesinden kalma mimari yapılarla birlikte Napoli’nin doğal güzelliklerine de tanık oldular.
 
Nüfus itibariyle İtalyanın üçüncü büyük şehri olan Napoli’de yerel tatlar deneyen İzocam bayileri tekne ile Capri adasına giderek denizin de keyfini çıkardılar.
 
İzocam daha önce de bayi ve müşterilerine; Viyana, Beyrut, Amsterdam, Roma, Floransa, Riga, Prag gibi dünyanın nam salmış büyülü şehirlerini görme fırsatı sunmuştu.

İzocam, başarılı bayilerini Napoli’de ağırladı