“İzocam24 Portal” bayilerin hizmetinde!

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

03.01.2012
“İzocam24 Portal” bayilerin hizmetinde!

İzocam’ın bayilerinin işlemlerini rahatlıkla yapmalarını sağlayan “Bayi Bilgi Sistemi” uygulaması, yeni yılda İzocam24 Portal adıyla http://www.izocam24.com adresinden hizmet vermeye başlıyor. 

2004 yılından itibaren http://bayi.izocam.com.tr adresinden yayın yapan Bayi Bilgi Sistemi uygulaması yeni yılda yeni adresi ve gelişen altyapısı ile bayilerin işlemlerini kolaylıkla yapmalarına olanak sağlıyor. Sekizinci yılını dolduran hizmetin, toplam 2,292,297 hits, son bir yılda ise 423,701 hits alması başarılı bir hizmet olduğunu kanıtlıyor.

Günümüzün son teknolojik altyapısına sahip İzocam24 Portal, kullanıcı yönetiminde de önemli yenilikler sunuyor. Sistem, bayilerin taleplerini sistem üzerinden İzocam’a iletebilmelerine ve takibini gerçekleştirebilmelerine olanak veriyor. Sağladığı en önemli kolaylık ise siparişlerini sisteme online olarak giriş yapabilmeleri ve “izobis” sistemindeki sipariş süreçlerine direkt olarak katılabilmeleri… Sistemde ayrıca bayilere özel olarak belirlenmiş yönetici haklarına sahip bir kullanıcı kodu ve şifre bulunuyor.