İzocam´dan TS 825 Binalarda Isı Yalıtım Kuralları Standardı Semineri

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

12.03.2014
İzocam´dan TS 825 Binalarda Isı Yalıtım Kuralları Standardı Semineri

Türk Yalıtım Sektörü’nün lider markası İzocam, Denizli Makine Mühendisleri Odası’nda TS 825 Binalarda Isı Yalıtım Kuralları Standardı düzenlemeleri üzerine bir seminer düzenledi.

Sektör profesyonellerine yönelik gerçekleştirdiği seminerlerle yalıtım bilincini daha da arttırmayı amaçlayan İzocam, 12 Mart 2014 tarihinde Denizli Makine Mühendisleri Odası’nda gerçekleştirdiği seminerde TS 825 Binalarda Isı Yalıtım Kuralları Standardında ki düzenlemeleri katılımcılara anlattı.

Yeni tasarlanan binalar ve tadilat yapılacak mevcut binalar için 2000 yılından bu yana uyulması ve uygulanması zorunlu olan TS 825 Standardı’nın daha kolay uygulanmasını ve anlaşılmasını sağlamak amacıyla örnek projelere de yer verilmiştir.

Standarda uygun uygulamalar ilgili gelişmeleri ve standartları sektör profesyonelleri ile paylaşan İzocam yetkilileri, standardın ülke ekonomisine katkısı ile yaşanabilir binalar üretilmesi açısından taşıdığı önemi de aktardı.

İzocam´dan TS 825 Binalarda Isı Yalıtım Kuralları Standardı Semineri