İzocam bayileri "Şov devam ediyor" temasıyla ilk sıfır karbon toplantısında buluştu

BASIN BÜLTENLERİ
30
OCA
İzocam ürünleri hem su sayaçları ve su borularını donmaktan koruyor hem de tasarruf sağlıyor
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

10.03.2014
İzocam bayileri "Şov devam ediyor" temasıyla ilk sıfır karbon toplantısında buluştu

İzocam Bayileri, “14. Uluslararası Bayi Toplantısı” için 6-9 Mart tarihleri arasında Antalya’da buluştu. 2013 yılı iş sonuçlarının değerlendirildiği toplantıda, 2014 yılı hedefleri paylaşıldı ve 2013’te en yüksek ciroya ulaşan 27 bayi ödüllendirildi. Açılış konuşmasını İzocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut’un yaptığı toplantı süresince harcanan enerjiden kaynaklanan karbon salımı, yenilenebilir enerji projeleri desteklenerek dengelendi ve  sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlandı.

İzocam, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Uluslararası Bayi Toplantısı’nın ondördüncüsünü,    6-9 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleştirdi. Antalya Ela Quality Hotel’de düzenlenen 14. Uluslararası Bayi Toplantısı’na, yurtiçinden 96 ve yurtdışından 16 olmak üzere toplam 112 bayi katıldı. Toplantıya, Dr. Murat Bilgili “Yaşam Koca Bir Sahnedir” başlıklı konuşmasıyla katıldı.

İzocam’ın 2013 yılı iş sonuçlarının değerlendirildiği ve 2014 hedeflerinin anlatıldığı toplantının açılışını İzocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut gerçekleştirdi. “Doğruları yaparak, eğiterek, heyecanla ve cesaretle yürümeyi sürdürüyoruz” diyen A. Nuri Bulut; dünya ve Türkiye’ye yönelik çok yönlü beklenti ve değerlendirmeler ile yatırımları özetlediği konuşmasını tamamladı. Sırasıyla Yönetim Kurulu Başkanı Gianni Scotti ve Pazarlama-Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Öktem konuşmaları ile de Dünya ve Türkiye gelişmeleri ile İzocam’daki yenilikler hakkında detaylı bilgi paylaştılar. İzocam, bu yıl toplantı için ulaşımdan konaklamaya neden olunan enerji tüketiminden kaynaklanan karbon salımını dengeleyerek “Karbon Nötr” bir etkinliğe de imza attı.

14. Uluslararası Bayi Toplantısı için gerçekleşen transferler, otel konaklamaları, transferler ve uçuşların enerji tüketiminden  kaynaklanan 119,8 ton CO2e salımı İklim Gönüllüleri tarafından uluslararası standartlara uygun olarak hesaplandı ve portföylerinde bulunan Gold Standard sertifikalı yenilenebilir enerji projeleri desteklenerek eşdeğer karbon salımı dengelendi.

Bu yıl “Şov devam ediyor” konsepti ile gerçekleştirilen İzocam Bayi Toplantısı çerçevesinde İzocam çalışanları ve bayilerin katılımıyla Survivor takım oyunları düzenlendi.

Ünlü oyuncu Dost Elver’in eşliğinde karaoke gecesinde bir araya gelen İzocam bayileri ve çalışanları listeden seçtikleri şarkıları sahnede seslendirerek renkli ve eğlenceli bir akşam geçirdiler. Gerçekleştirilen yarışmalarda dereceye girenlere madalya töreni yapıldı.

Toplantının son akşamı gerçekleştirilen Gala Yemeği ve Ödül Töreni ile 2013 yılında en yüksek ciroya ulaşan bayiler ödüllendirildi. Törende, 10 farklı kategoride 27 bayi ödül aldı.

Sunuculuğunu Pınar Ergüner’in yaptığı ödül töreninde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel hazırlatılan pasta bayi eşleri tarafından kesildi. Törenin ardından bayiler ve eşleri, ünlü sanatçı Burcu Güneş’in seslendirdiği şarkılar ile keyifli bir akşam geçirdiler. 

İzocam bayileri
İzocam bayileri