İzocam Irak´ta "Yalıtım Malzemeleri ve Uygulamaları" semineri düzenledi

BASIN BÜLTENLERİ
15
OCA
19. İzocam Öğrenci Yarışması Başladı, Final Moda, Sanat ve Mimari Tasarımın Şehri Milano’da
Yalıtım hakkında ilgi çekici konular, ropörtajlar ve haberler İzocam basın Bültenlerinde. Okumak için tıklayınız...
İZOCAM DİYALOG
14
ARA
Kasım 2018
İzocam'ın sunduğu yeniliklerden, katıldığımız fuarlardan ve diğer gelişmelerden haberdar olmak için tıklayınız...
MEDYA
09
MAY
Videolar
Reklam kampanyalarımızı, televizyonda konuk olduğumuz programları izlemek, radyo spotlarımızı dinlemek ve sosyal medyadaki viral videolarımıza ulaşmak için tıklayınız

21.02.2014
İzocam Irak´ta "Yalıtım Malzemeleri ve Uygulamaları" semineri düzenledi

Yalıtım sektörünün lideri İzocam, Irak bayisi Al-Rateb ile birlikte Erbil’de “İzocam Yalıtım Malzemeleri ve Uygulamaları” semineri düzenledi. İlki Irak’ta gerçekleştirilen yurtdışı eğitimlerinin Azerbaycan ve Mısır’da da düzenlenmesi planlanıyor.
 

Türkiye’nin dört bir yanındaki profesyonel mimar ve mühendislerle eğitimler gerçekleştiren İzocam, yurtdışındaki bayilerine de eğitimler vermeye devam ediyor.

Irak’lı mimar ve mühendislerin katılımıyla Erbil’de gerçekleştirilen “Yalıtım Malzemeleri Ve Uygulamaları” seminerine İzocam İhracat Müdürü Sayın Ahmet Demirtaş, Bölge sorumlusu Sayın Utku Güner ve Teknik Pazarlama Müdürlüğü’nden Sayın Tahsin Karasu da katıldı.

Seminerde Ürün Belgeleri, Ürün Teknik Özellikleri, Binalarda Yangın Yalıtım Esasları, Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik, İzocam Yeni Ürünleri üzerine detaylı bilgiler aktarılarak İzocam gündemindeki tüm önemli konular ele alındı.

İzocam yalıtım sektöründeki başarılı faaliyetlerinin yanı sıra sektör temsilcilerine ve bayilerine sağladığı eğitimlerle “yalıtım” bilincinin gelişimini sağlıyor. Sektör temsilcilerini ürün, sistem ve hizmetler hakkında bilgilendiren İzocam, yalıtımın en doğru şekilde uygulanması esaslarını aktarıyor.
 

İzocam Irak´ta
İzocam Irak´ta